Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes vidusskola gatavojas jubilejai 6

Iveta Zvaigzne: "Ciemos gaidām absolventus un pedagogus."
Gulbenes vidusskola 17.oktobrī svinēs 65 gadu jubileju, kad ciemos tiks gaidīti skolas absolventi un bijušie pedagogi. Salidojuma dalībnieki saņems īpašu skolas patriota pasi."Salidojumā gaidām visus, gan vidusskolas absolventus, gan Gulbenes otrās astoņgadīgās skolas absolventus, gan arī tos, kuri mūsu skolā ir ieguvuši tikai pamatskolas izglītību un aizgājuši mācīties tālāk," ielūdz jubilejas pasākuma organizatore, Gulbenes vidusskolas direktora vietniece Iveta Zvaigzne, kura arī pati absolvējusi Gulbenes vidusskolu.

"Mūsu skolas stāsts sākās 1944.gadā, kad tika izveidota nepilnā vidusskola. Pirmais vidusskolas izlaidums notika 1949.gadā. Tas nozīmē, ka mums ir liela jubileja, kurai cītīgi gatavojamies," saka I.Zvaizgne.  

Pulksten 17.00 Gulbenes kultūras centrā sāksies absolventu reģistrācija, bet stundu vēlāk - svinīgs pasākums.

 

"Pēc pasākuma kultūras centrā visi lāpu gājienā dosimies uz skolu. Tālākā darbība risināsies divās ēkās, jo sākums mūsu skolai bija ēkā, kur savulaik atradās komercskola, bet tagad atrodas Gulbenes valsts novada ģimnāzija. Šajā ēkā ļoti daudzi ir mācījušies un savu dzimto skolu joprojām atceras ar patīkamām atmiņām. Viņi izteica vēlēšanos, ka gribētu uzturēties tieši šajā ēkā," stāsta I. Zvaigzne.

 

Jaunā vidusskolas ēka ir celta 1962.gadā. Tajā atradās arī Gulbenes otrā astoņgadīgā skola. Iepriekšējais skolas salidojums bija 2004.gadā, kad tika svinēta tās 60 gadu jubileja. Par godu šai jubilejai tika izdota grāmata "Gulbenes vidusskolai 60". Šogad par godu jubilejai tiks izdota Gulbenes vidusskolas Patriota pase, kurā būs īss ieskats skolas vēsturē un tradīcijās, vieta adresēm un tālruņa numuriem, kā arī katra pases īpašnieka piezīmēm.

 

Ir tapuši ielūgumi

Jau ir gatavi ielūgumi, kuros parādās skolas simbolika un jubilejas skaitlis. Par tiem gādājušas skolotājas Dina Tiltiņa, Aija Miķelsone un Inese Gabrāne. Ielūgumus izsūtīs pensionētajiem skolotājiem, pedagogiem, kuri strādā citās mācību iestādēs, kā arī dažiem oficiālajiem viesiem.

 

"Mums katrs vidusskolas absolvents ir ievērojams un slavens. Lai gan īpaši nevienam ielūgumu neesam aizsūtījuši, bet mums ir ļoti daudz labi pazīstamu absolventu, piemēram, Valsts kontroliere Ingūna Sudraba, uzņēmēja Aiva Vīksna, aktieri Aija Dzērve un Uldis Anže, žurnāliste Sandra Freiberga un daudzi citi.

 

Saņems Patriota pasi

Lai arī šoreiz kultūras centrā izdotos skaists pasākums, Ivetai talkā nākusi radošā grupa, kurā darbojas skolotājas Inga Anča, Baiba Dzērve, Daiga Tipāne, kā arī Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna un ansambļa "Fonika" vadītāja Sarmīte Semjonova.

 

"Jubilejas pasākuma dalībniekus tieši pusnaktī gaidīs arī divi lieli pārsteigumi, kurus neatklāšu," sola I.Zvaigzne.

 

Pēdējos 15 gados skolas salidojumi ir notikuši regulāri ik pēc pieciem gadiem. Mācību klasēs notiks atmiņu vakars, kam sekos jubilejas balle ar dziedāšanu. Ballē muzicēs Kaspars Maks, kā arī vairāki dīdžeji. Gulbenes vidusskolas ēkā uzstāsies dīdžejs Dzintars, kurš gādās arī par karaoki, bet ģimnāzijas ēkā - dīdžeji Jānis un Āris. Arī tur notiks lustīga dziedāšana..

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aivars

Malači! Obligati piedalīšos. Uz tikšanos GV 17.oktobrī.

pirms 10 gadiem, 2009.09.30 16:10

Andris

Paldies GV vadībai, skolotājiem par tradīcijas saglabāšanos, neskatoties uz visām likstām un ķibelēm. Lai šie svētki izdodas un absolventi vēlreiz varētu pakavēties atmiņās par jauko skolas laiku.

Gulbenes 2. astoņgadīgās 1964. gada un Gulbenes vidusskolas 1966. gada absolvents.

pirms 10 gadiem, 2009.09.30 15:20

Vietējās ziņas