Gulbenieši aktīvi ziedo labdarības projektam „Paēdušai Latvijai”

Kopš gada sākuma Gulbenes iedzīvotāji un pilsētas viesi „Maxima" veikalā izvietotajās ziedojumu kastītēs atstājuši 296,99 latus, informē „Latvijas Samariešu apvienības" projektu vadītājs Mārtiņš Etkins.

Par šiem līdzekļiem būs iespējams sniegt pirmo atbalstu vairākiem desmitiem grūtībās nonākušu ģimeņu ar bērniem, kā arī ģimenēm, kuras skārušas pēkšņas nelaimes.  

"Esam gandarīti par gulbeniešiem, kuri nepaliek vienaldzīgi pret saviem līdzcilvēkiem. Latvijā ir daudz grūtībās nonākušu ģimeņu, kurām mūsu palīdzība ir ārkārtīgi nepieciešama, tādēļ no sirds pateicamies ikvienam ziedotājam," saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.  

Projekta „Paēdušai Latvijai" atbalstam veikalu tīkla „Maxima" ziedojumu kastītēs visā Latvijā šogad kopumā ir saziedoti jau 23 328, 85 lati.

 

Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu "Paēdušai Latvijai", izmantojot "Maxima" veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams atrast plašāku informāciju par projektu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas