Gulbenieši izvēlas ceļot uz Igauniju un Lietuvu

Vasara ir atvaļinājumu laiks, un daudzi to parasti izvēlas tuvākiem un tālākiem ceļojumiem.

Gulbenes pašvaldību un tūrisma informācijas centra vadītāja Inga Barinska norāda, ka šomēnes centrā iegriežas krietni vairāk apmeklētāju nekā iepriekšējos mēnešos, tiesa, salīdzinot ar pērno gadu, šogad tūristu skaits ir mazāks.  

"Kuri ir visvairāk skatītie objekti pašreiz vēl nav iespējams pateikt, šāds apkopojums būs gada beigās, taču cilvēki grib redzēt daudz ko, viena objekta dēļ kaut kur vairs nebrauc," secina I.Barinska.

 

Pa vasaru centrs strādā arī sestdienās, un arī šajās dienās centrā pēc informācijas vēršas cilvēki. Centrā vēršas gan vietējie iedzīvotāji, gan iebraucēji, protams, ne tikai no Latvijas, bet arī no ārzemēm.

 

"Saņemam gan zvanus, gan e-pasta vēstules, daudzi arī paši ienāk centrā. Nesen šeit bija iegriezies arī kāds tūrists no Japānas. Diezgan liela interese par mūsu novadu šogad ir no dāņu tūristu puses," norāda I.Barinska.

 

Savukārt vietējie iedzīvotāji vairāk interesējas par apskates objektiem un tūrisma iespējām Igaunijā un Lietuvā.

 

"Diezgan daudzi ir iesaistījušies arī Dižajā Baltijas apceļošanā. Tas droši vien tāpēc, ka šogad šajā akcijā ir iesaistījusies arī Vecgulbenes muiža," saka centra vadītāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas