Gulbenieši piedalās festivālā Balvos

Gulbenes Tautas teātris šodien piedalījās 2. Starptautiskajā teātru klasiskās dramaturģijas festivālā "Ķiršu dārzs" Balvos. Gulbenieši kaimiņiem rādījā komēdiju - E.Baha un F.Arnolda lugas "Spāņiešu muša" iestudējumu. Iestudējuma režisore ir Edīte Siļķēna. Kolektīvs bija gandarīts par izrādi, jo juta emocijas, smieklus skatītāju zālē.

Pēc izrādes Gulbenes Tautas teātra aktieri unb režisore nofotografējās ķiršu dārzā pie Balvu kultūras un atpūtas centra. Šajā dārzā aug arī režisores E.Siļķēnas un viņas vadītā kolektīva kopīgi stādītais ķirsis. Bija prieks redzēt, ka kociņam šovasar jau ir pirmās sārtās ķiršu ogas.  

Festivāls Balvos notiek četras dienas - no ceturtdienas līdz svētdienai. Iesākās šis pasākums ar dievkalpojumu katoļu baznīcā. Festivāla gaitā Balvos ir iespējams noskatīties pavisam 18 amatierteātru iestudējumus. Paši balvēnieši tāda trīs izrādes, pārējās - viesi no Ogres, Valkas, Viļņas (Lietuva), Rēzeknes, Jēkabpils, Cesvaines, Gubahas (Krievija), Kiviili (Igaunija) un Rīgas.

 

Sestdien būs iespēja noskatīties sešas izrades, jau sākot no pulksten 9.00. Pati pirmā - cesvainiešu rādītā izrāde "Inteliģentais bezdarbnieks" Aldas Albertes režijā - notiks pie Balvu pašvaldības ēkas, pārējās - kultūras un atpūtas centrā. Laukumā pie tā pulksten 22.00 sāksies festivāla noslēguma pasākums.

 

Svētdien kultūras centrā, sākot no pulksten 10.00, būs iespēja redzēt pēdējās divas festivāla izrādes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas