Gulbenieši sacenšas ar draugiem 1

Šonedēļ Gulbenes invalīdu biedrība projektā "Nāc un dari!" bija aicinājusi ciemos draugus no Alūksnes, Balvu, Medņevas un Dagdas invalīdu biedrībām, lai dažādos konkursos un citās aktivitātēs apliecinātu savas prasmes. Kopvērtējumā nepārspēti palika mājinieki. Vairāk foto šeit.

"Ciemiņus jeb pareizāk būtu teikt draugus pie sevis uzņemam katru gadu. Šogad mūsu draugu pulkam ir piepulcējusies arī Dagdas invalīdu biedrība. To, ka Gulbenes invalīdu biedrībai ir jānoorganizē šāds pasākums, es nosapņoju. Lai sapni varētu pārvērst īstenībā, ķēros pie projekta rakstīšanas. Projektu iesniedzām biedrības "Sateka" mazo projektu konkursā "Sanākam, domājam, darām!".Mums par lielu prieku tas guva atbalstu. Tas ļāva iegādāties šim pasākumam visu nepieciešamo," stāsta Gulbenes invalīdu biedrības valdes locekle Biruta Kozlovska.  

Nepārspēti ir mājinieki

Komandas piedalījās mīksto rotaļlietu gatavošanas un krustvārdu mīklu minēšanas konkursos, kā arī spēlēja skečus un prezentēja divas dziesmas. Komanda no Dagdas atšķirībā no citiem bija sagatavojusi deju.

 

Katru konkursu vērtēja žūrija pēc noteiktas punktu sistēmas. Tās priekšsēdētājs bija Gulbenes novada domes Sociālās un veselības nodaļas vadītājs Jānis Antaņevičs. Žūrijā strādāja arī Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns, Gulbenes invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Pēteris Kozlovskis, Dagdas novada Invalīdu brālības priekšsēdētāja Mārīte Zariņa un Gulbenes invalīdu biedrības pārstāve Līga Bormane.

 

Apkopojot visu konkursu rezultātus, pārliecinošu 1.vietu ieguva mājinieki. Nepārspēts krustvārdu mīklu konkursā bija gulbenietis Juris Greibers. Skaļus aplausus izpelnījās arī Gulbenes komandas vīru kvarteta dziedātās dziesmas, kuras sagatavot palīdzēja gulbenietis Juris Slaucītājs, kā arī 15 minūtes garais skečs "Vārdošana".

 

2.vietā pēc iegūtā punktu skaita palika Balvu invalīdu biedrības komanda, bet 3.vietā - alūksniešu komanda.

 

Katrai komandai tika piešķirtas arī balvas dažādās nominācijās, piemēram, "Skatītāju simpātija", ko ieguva Balvu invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Staņislavs Cibulis, "Labākā koncertmeistare", ko ieguva Iveta Valguma no Alūksnes un citas. Gulbenes invalīdu biedrības komanda bez galvenās balvas ieguva nomināciju "Vieni domā, citi strādā".

 

Rotaļlietas dāvinās bērniem

"Mums izdevās viss iecerētais. Līdz ar žūrijas pārstāvjiem biju ārkārtīgi pārsteigta par skaistajām mīkstajām rotaļlietām, kas ar novada domes un pilsētas pārvaldes gādību nonāks pie bērniem. Pēc pasākuma sacensību daļas visu invalīdu biedrību priekšsēdētāji atzina, ka tikšanās bijusi interesanta un ļāvusi iegūt jaunus draugus," stāsta B.Kozlovska.

 

Kad vietas konkursos un kopvērtējumā bija sadalītas un balvas saņemtas, visi kopā vēl dažas stundas pavadīja, kopīgi atpūšoties. Jau novembrī Gulbenes invalīdu biedrība posīsies ciemos pie Alūksnes Invalīdu biedrības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas