Gulbenieši ūdensskaitītāju rādījumus arī turpmāk varēs nodot “Bill.me” 4

Līdzšinējie SIA “Alba” klienti, kuri internetā izmantoja “Bill.me” platformu, lai nodotu savu ūdensskaitītāju rādījumus uzņēmumam “Alba”, tāpat varēs rīkoties arī turpmāk.


“Tikai atšķirība būs tā, ka “Bill.me” platformā mūsu klienti vairs nevarēs saņemt rēķinus par ūdens patēriņu, kā arī tur nevarēs šos rēķinus apmaksāt,” “Dzirksteli” informē SIA “Gulbenes nami” valdes locekle Inta Petroniene.


I.Petroniene stāsta, ka rēķini par ūdens patēriņu klientiem tiks nosūtīti uz viņu e-pasta adresi, savukārt apmaksu katrs varēs veikt savā internetbankā vai Maxima kasēs. Tāpat SIA “Alba” klienti savā e-pasta adresē saņems uzaicinājumu reģistrēties sistēmā “Webnams”, kurā arī varēs nodot gan savu ūdens skaitītāju rādījumus, gan arī saņemt un apskatīt rēķinu. Ja SIA “Alba” klienti vienlaicīgi bija arī SIA “Gulbenes nami” klienti, turpmāk viņi saņems vienu rēķinu, kurā būs ietverta maksa gan par ūdeni un kanalizāciju, gan par īri/apsaimniekošanu.


I.Petroniene saka arī, ka SIA “Alba” līdzšinējā biroja ēka Blaumaņa ielā 56a joprojām tiek izmantota, tagad – kā uzņēmuma “Gulbenes nami” ūdenssaimniecības nodaļas telpas. “Administrācijas pāreja uz biroja ēku Blaumaņa ielā 56a notiks pakāpeniski, jo telpās nepieciešams veikt kosmētiskos remontdarbus. Savukārt blakus esošā ražošanas ēka prasa lielus kapitālieguldījumus, lai tā būtu piemērota tehniskajam personālam,” piebilst viņa.


Izvaicāta par SIA “Alba” valdes locekļa Artūra Smagara šobrīdējo statusu, I. Petroniene saka – Artūrs Smagars joprojām ir SIA “Alba” valdes loceklis, kura pilnvaras izbeigsies ar uzņēmuma izslēgšanu no komercreģistra, kas varētu notikt decembra beigās. “Līdz tam SIA “Alba” jāsagatavo slēguma pārskats, kas pēc revidentu ziņojuma saņemšanas vēl ir jāapstiprina dalībnieku sapulcē. Un tikai pēc tam valdes loceklis ar šo pārskatu un pieteikumu vērsīsies Uzņēmumu reģistrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Gulbeniete

Un atkal naudas izgāšana,lai atremontētu visu.Namos viss izremontēts.Jaukas telpas.Un centrā.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 12:17

Es

Galvenais, lai nav “aizvēsturiski” lapiņas pa kastītēm jāliek!:D

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 15:03

Tu

Galvenais ,ja gribi atvērt rēķinu ,piemēram par 2 eiro, nav jāievada epasts,parole,kods,šifrs,Štirlica konspirācijas un pagrīdes raidītāja numuri,lejupjāpielādē utt. Man ļoti patīk Gulbenes Namu rēķins,atver epastu un viss skaidrs.Paldies Jums.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 19:16

Xs

Kaut gan man oersoniīgi nav pa ceļam, bet tā pat Nami centrā, jo var apvienot pastaigu uz pilsētu, un kantori, vēlāk speciāli jāiet uz Blaumaņa ielu, nu ne kā...... neiet kopā. Bet jāremontē caurais jumts, Apkures pieslēgšana,..........

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 20:39

Vietējās ziņas