Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbeniešu ierosinājums uzklausīts 14

“Pat nezinu, kam pateikt paldies, jo no Gulbenes slimnīcas autobusu pieturas Šķieneru virzienā gar ielas malu beidzot ir izveidots gājēju celiņš. Tā ir tik priecīga vēsts!” “Dzirkstelei” ziņo gulbeniete Anda.
Viņa stāsta, ka pirms tam tur pārvietoties gājējiem bija bīstami. “Brauc automašīnas, un gājējiem nav, kur palikt. It sevišķi, kad lielās mašīnas brauc no Stāķu puses, nevar jau redzēt, kas nāk pretī, jo tur ir uzkalniņš. Labi, ka šogad nav sniega kupenu, bet citos gados, kad tur nošķūrēja sniegu un nāca mašīnas, gājējiem nebija, kur palikt. Bet pa to ceļu taču iet daudzi, piemēram, sievas uz baznīcu. Arī autovadītājiem tagad vieglāk, jo gājēji iet pa ietvi. Apraudājos, kad ieraudzīju blakus ielai gājēju celiņu,” uzsver Anda.
Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane “Dzirkstelei” stāsta, ka pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Jāņa Barinska tikšanās laikā ar iedzīvotājiem tika ierosināts sakārtot šo ceļa posmu, lai iedzīvotājiem būtu drošāka pārvietošanās. J.Barinskis nodeva tālāk šo ierosinājumu “Latvijas valsts ceļiem”, jo minētais ceļa posms ir viņu īpašums. ““Latvijas valsts ceļi” šajās dienās šo ierosinājumu izpildīja. Iedzīvotājiem tagad ir drošāka pārvietošanās,” saka G.Kalmane.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Gk

Lai nu cilvēciņi priecājas, kaut par tādu mazumiņu, bet ko lai dara cilvēki kas kājām nāk no šķieneriem, uz pilsētu, pat skolēni iet un bez vestēm, Tur nav ne kaaa, būtu vismaz atstarojošo mītiņus uzlikuši pa ceļa malām, tu ššš kā peklē

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.03 19:40

eh

Es arī savulaik par šo besījos - nav atstarojošo stabiņu. Atbilde bija - nav tās kategorijas ceļš, lai tādus liktu. Jo majo, kretīnē tas formālisms ar kādu šai karaļvalstī noliek pie vietas saprātīgus risinājumus. Tajā posmā stabiņi būtu vissaprātīgākais risinājums, jo miglā toč neko neredzi. Ne gājējus, ne ceļa malu. Bezspēcīgi ripinies kā tāds akls kurmis autopilotā:(

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.04 18:49

!

Es arī domāju,ka beidzot ir celiņš no Šķieneriem līdz Gulbenei.Aizbraucām apskatīt,tak nav, Kur to prieku var ieraudzīt,tā arī nesapratu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.03 21:04

Ilze

Gribu redzēt kad sakārtos gājēju celiņu Smiltenes virzienā no jaunā apļa.
Nevienā pilsētā nav tāda risinājuma ............
Iebraucot un izbraucot - PILSĒTAS SEJA !

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.04 10:53

Otto

Tas celiņš,ko jūs gribat,ir izveidots ap apli Svelberğī,un nevis gar apļa malu,bet gar puķu dobi.Gulbenieši!Varat riņķot kājām pa apli!
Tā notiek tikai Gulbenē!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.04 20:04

Pele

Vai tad tas ir gājēju celiņš?Vajadzēja vismaz vienā pusē līdz Šķieneriem uztaisīt trotuāru.Pa nakti ja jaiet tad kaklu var nolauzt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.05 12:15

Ha

Ja tā tiešām ir taisnība, ka gājēju celiņš ir rotācijas apļa iekšpusē, vispirms izsmējos, un tagad gribētu uzzināt to vārdus, kuri kaut ko tādu spēja samurgot?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.05 19:33

iedzIvotāji

UN kā tad ar ietvi pa Brīvības ielu,lai nokļust līdz

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 01:35

iedzIvotāji

Kā ,lai nokļust uz veikalu ,,BETTA"' ja ietves nav?Pa žļargu vien,nedod DIEVS,ja jaiet ar
bērniem nekādas pārejas,pat nomukt nav kur,Nevajag vakaru,bet tumsā briesmas!!!!
Pa Brīvības ielu!!!!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 01:49

Vietējās ziņas