Gulbeniete iegūst LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvu 4

Valmierā 15.decembrī norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti 10 topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās, tostarp arī gulbeniete Jūlija Icaka, kuras inkubatorā startēja pirmsinkubācijas periodā kā fiziska persona. Par to informē Valmieras biznesa inkubatora Biznesa inkubatoru departamenta projektu vadītāja Laura Zvaigzne. 

Viņa stāsta, ka Jūlija ieguva apbalvojumu nominācijā “Gada Viedais”. "Gada viedais ir pirmsinkubācijas dalībnieks, kurš cītīgi ir apmeklējis un apguvis teju visas inkubatora organizētās apmācības, rūpīgi pievērsies savai biznesa idejai, to analizējis un pētījis. Gada viedais mācību rezultātā ir nonācis pie atklāsmes, ka ideja tomēr nebūs dzīvotspējīga vai rentabla, līdz ar ko pieņēmis racionālu lēmumu – sākotnējo ideju nerealizēt, vai to realizēt, bet savādāk, nekā sākotnēji tas bija iecerēts," skaidro L.Zvaigzne.

Kopumā 2017.gadā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā ir darbojušies 50 cilvēki ar biznesa idejām un vairāki no tiem ir sapratuši, ka ideju ir vērts realizēt, dibinot uzņēmumus un uzsākot saimniecisko darbību.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp arī Gulbenes novadā.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

HA-HA-HĀAAAA

"Divām lietām nav robežu - cilvēku muļķībai un Visumam. Par Visumu neesmu īsti pārliecināts," tā Einšteins. Balvu piešķiršana par to, ka laikā attapies, pirms sāki īstenot savu nederīgo ideju!!! (Slikta ideja= muļķība). = balvas nodarbībās apgaismotajiem muļķiem! Varētu pārsmieties, ja vien apbalvotāji tagad savukārt neapliecinātu SAVU muļķību...

pirms 2 gadiem, 2017.12.19 19:40

....

Muļķība jau ir visa tā inkubatoru būtība.Ja nav talanta.tad nav.

pirms 2 gadiem, 2017.12.20 07:06

bulka

Nedaudz atgādina konkursu 'Cālis',kurā visiem dalībniekiem piemeklē kādu nomināciju un balvu lai tikai nesāk bimbāt.

pirms 2 gadiem, 2017.12.20 09:20

viendienīši

Pēc gada vairs nebūs neviena izperētā,visi būs nogājuši pa burbuli ar visām savām utopiskajām biznesa idejām.

pirms 2 gadiem, 2017.12.20 09:52

Vietējās ziņas