Gulbenietis no 1 eiro likmes tiek pie 2500 eiro laimesta 5

Kāds gulbenietis, ieguldot vienu eiro, tik sekmīgi prognozējis vairāku pasaules sporta spēļu rezultātu, ka izdevies tikt pie 2500 eiro liela laimesta, informē 'Triobet" sabiedrisko attiecību konsultane Elīna Korba.

"Triobet" vērtē, ka gulbenietim šis bijis ļoti veiksmīgs guvums, ņemot vērā nelielo ieguldījumu – vienu eiro.

E.Korba stāsta, ka veiksminieks ir licis kombinēto likmi uz vairākām Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēm un vienu Anglijas Premjerlīgas spēli futbolā, kas bijis pats mazāk iespējamais rezultāts šajā kombinācijā.Tomēr visi rezultāti bijuši tādi, kā prognozējis gulbenietis, un līdz ar to, visiem koeficientiem reizinoties, šis spēlētājs ticis pie 2500 eiro laimesta.

"Piebilstams, ka veiksmīgais gulbenietis līdzīgas nelielas likmes uz riskantākiem un mazāk riskantiem notikumiem veicis arī iepriekš un ik pa laikam vinnējis, taču tik liels laimests "Triobet" viņam ir pirmo reizi," norāda sabiedrisko attiecību konbsultante.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

...

Tur jau lielākas likmes ..

pirms 6 gadiem, 2014.04.25 20:49

Liene

Vai tiešām šis ir notikums, kas jāpublicē publiski! Tad tik aiziet, liekam likmes...... urrā! Tad jau vajadzētu arī pačekot kā ar vinnestiem un nevinnestiem veicas spēļu zālēs Gulbeniešiem......... šausmas........ par ko domā žurnāliste, kas publicē šāda veida rakstus.............

pirms 6 gadiem, 2014.04.30 10:09

Vietējās ziņas