Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst idejas jaunam darba cēlienam

Gulbenē pulcējas vairāk nekā 100 Vidzemes reģiona bibliotekāri
Katru gadu vasaras vidū Vidzemes bibliotekāri pulcējas tradicionālajā saietā - konferencē, lai uzzinātu par aktualitātēm bibliotēku darbā, tiktos ar kolēģiem un iepazītu novada kultūru un vēsturi. Vairāk foto šeit.

Iepazīst nozares aktualitātes Bibliotekāri Vecgulbenes muižā sabrauca jau vakar, taču konference turpinās vēl arī šodien. Uz konferenci ir pulcējušies vairāk nekā 100 Vidzemes reģiona bibliotekāri, pārstāvji no Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Latvijas Bibliotekāru biedrības valdes. 14. Vidzemes bibliotekāru konferenci "Bibliotēka virzībā uz attīstību un kvalitāti" organizē Gulbenes bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļu. Konferences dalībniekiem šajās divās dienās paredzēts gūt informāciju par bibliotēku nozares aktualitātēm, Vidzemes plānošanas reģiona aktivitātēm kultūras jomā, Latvijas Bibliotekāru biedrības darbību, bibliotēku darbu Gulbenes novadā, projektiem, kultūras atšķirībām dažādu Eiropas Savienības valstu etiķetē un komunikācijā.

 

Ikgadējās konferencēs mācības un pieredzes gūšana parasti tiek apvienota arī ar atpūtu. Dalībniekiem tiek dāvāta arī iespēja baudīt kultūras programmu. Šoreiz viņi var doties ekskursijā pa Baltās pils un Vecgulbenes muižas kompleksu un apmeklēt Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeju, tiek piedāvāts arī baudīt teātri, pirtis un džakuzi.

 

"Vasaras saieti Vidzemē notiek jau 14.reizi. Tie ir kā ideju apmaiņa un motivācija bibliotekāriem jaunam darba cēlienam. Šajos saietos mēs cenšamies ne tikai paaugstināt profesionālo līmeni, bet arī attīstīt savstarpējos kontaktus," saka Latvijas Bibliotēku biedrības priekšsēdētāja Silvija Tretjakova.

 

Bibliotekāru saiets - konference katrreiz notiek citā vietā. Nākamgad to plānots rīkot Ogrē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas