Gūst ienākumus no īpašumu pārdošanas 2

Tradicionāli kā katru gadu "Dzirkstele" lasa publisko informāciju Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē un informē lasītājus par amatpersonu ienākumiem.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa pērn līdz nodokļu nomaksai ir nopelnījusi 11 793,26 latus. Tik liela alga viņai ir aprēķināta, strādājot novada domē. Salīdzinot ar 2010.gadu viņas ienākumi ir samazinājušies par 410,79 latiem.

 

S.Daudziņai pieder dzīvoklis Daukstu pagastā. Novada domes priekšsēdētājas pagājušā gada papildu amatu sarakstā ir septiņi ieraksti. Viņa pagājušajā gadā ir bijusi kapitāla daļu turētāja pārstāve SIA "Alba", SIA "Zeltaleja", SIA "Gulbenes autobuss", SIA "Alba 5", Tirzas kooperatīvajā krājaizdevu sabiedrībā, valdes locekle "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāja novada domē. Kapitāla daļu turētāja pārstāvja un civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāja amatu nosaka domes priekšsēdētājas amats.


Novada domes priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika pērn līdz nodokļu nomaksai guvis 37 538,70 latus. Novada domē viņam ir aprēķināta 9874,96 latus liela alga (salīdzinot ar 2010.gadu, tas ir par 186,04 latiem vairāk), guvis ienākumus no īpašumu (mežs un metāllūžņi) pārdošanas kopā par 27 624,74 lati, saņēmis arī apdrošināšanas atlīdzību - 39 latus. D.Švika uzrādījis arī 41 305,94 eiro lielas parādsaistības. Viņam ir arī 7748,61 latu lieli bezskaidras naudas uzkrājumi un 2000 latus lieli skaidras naudas uzkrājumi.

 

Deklarācijas iesniedzējam pieder zeme un ēkas Gulbenes novadā, kā arī 2011.izlaiduma gada autopiekabe "RB".

 

Papildu amatu sarakstā ir ieraksti, ka viņš pērn ir bijis kapitāla daļu turētāja pārstāvis SIA "Gulbenes nami", SIA "Lauksaimnieks", SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis", SIA "Ziemeļvidzemes olimpiskais centrs", padomes loceklis "Satekā", Medību saimniecības attīstības fonda padomes loceklis Latvijas Republikas Zemkopības ministrijā, valdes loceklis Lauku un reģionu attīstības biedrībā, administratīvās komisijas priekšsēdētājas novada domē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas