Gūst traumas un apsaldējumus 2

Pagājušajā nedēļā vairāki cilvēki guvuši traumas, nokrītot uz slidenajām ietvēm un vairāki guvuši arī apsaldējumus.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības Vidzemes reģionālā centra vadītāja vietniece Sniedze Bračka "Dzirkstelei" stāsta, ka nedēļas nogalē mediķi steidza palīgā kādai pusaudzei Galgauskas pagastā, kura bija kritusi uz slidenas ietves pie autobusu pieturas un, iespējams, guvusi augšstilba kaula sasitumu. Mediķi viņu nogādājuši Balvu slimnīcā. Arī kāds vīrietis vidējos gados Galgauskas pagastā kritis uz slidenas ielas un guvis muguras traumu. Arī viņu mediķi nogādājuši Balvu slimnīcā. Gulbenē uz slidenas ielas guvusi traumu kāda 30 gadus veca sieviete. Viņai, iespējams,pēdas kaulu lūzums.

 

"Sieviete gan bijusi alkohola reibumā. Mediķi viņu aizveda uz Gulbenes traumu punktu," stāsta S.Bračka.

 

Arī Daukstu pagastā kāds jaunietis alkohola reibumā ir paslīdējis uz slidenas ielas un guvis apakšdelma lūzumu. Arī viņš nogādāts Balvu slimnīcā. "Slidenas ielas ir ļoti bīstamas," uzsver S.Bračka.


Viņa stāsta, ka Lizuma pagastā kāds vīrietis guvis apsaldējumu. Alkohola reibumā vīrietis nepiemērotos apavos, proti, gumijas zābakos, ir staigājis ilgāku laiku pa āru un apsaldējis pēdas. Mediķi viņu nogādājuši Vidzemes slimnīcā.


Gulbenē apsaldējumus guvis kāds vīrietis, kurš, alkohola reibumā nokrītot un guļot sniegā, apsaldējis roku. Mediķi viņu nogādājuši Balvu slimnīcā.


Gulbenē vairāk nekā 80 gadus vecai sievietei, ilgāku laiku atrodoties nekurinātā mājā, iestājusies hipotermija. Tā kā viņa nebija arī ēdusi un nav tikusi aprūpēta, konstatētas arī veselības problēmas. Mediķi viņu aizveduši uz Balvu slimnīcu.

 

"Tā ir sāpīga tēma, kad gados veci cilvēki gūst apsaldējumus, ķermeņa atdzišanu un vēl citas veselības problēmas, jo dzīvo vieni paši un nespēj par sevi vairs parūpēties," saka S.Bračka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zaķene

Un atkal Galgauska izceļas!Sniegu netīra,ceļus nekaisa.Par iedzīvotājiem vienalga!Kā tikai naudu ietaupīt un rezultāts ir tāds,kāds viņš ir.Izskatās,ka skaita katru kapeiku.Lai nebāž degunu tur,kur nav vajadzīgs,lai labāk skatās to,ko vajag!

pirms 7 gadiem, 2013.03.19 22:44

Gājēja

Labs teikums-Slidenas ielas ir ļoti bīstamas-.Nu lielu lielais FUI pagastu un pilsētas vadībai par tādām ielām!

pirms 7 gadiem, 2013.03.19 12:10

Vietējās ziņas