Gūst uzvaru Sanktpēterburga

Pagājušajā nedēļā, no 19.līdz 22.februārim, piedalīdamās 7.Starptautiskajā kosmetologu konkursā Sanktpēterburgā, gulbeniete Ella Sazonova ieguvusi uzvarētājas kausu. Viņa savas prasmes apliecināja 86 dalībnieku konkurencē.

“Konkurss risinājās trīs nominācijās, ietverot gan sejas, gan ķermeņa kopšanu. Atlase risinājās katrā nominācijā, kopumā tas ilga trīs dienas. No visiem atlasīja sešus labākos, kuri startēja finālā. Es piedalījos, darbojoties ar “Okinawa” japāņu kosmētikas līnijas produktiem, un masāžu finālā veicu ar pusdārgakmeņiem. Uztraukums bija neaprakstāms, emocijas vienreizējas - es izturēju sūro atlasi, tiku finālā, un jau pēc četrām stundām rezultāti bija zināmi. Biju saviļņota, uzzinot, ka 1.vieta tikusi Latvijas pārstāvei -  man,” “Dzirkstelei” stāsta E.Sazonova.

Viņa bilst, ka vislielākais paldies par panākumiem ir jāsaka savai mammai – Irinai Sazonovai, no kuras pārmantojusi kosmetoloģes profesiju. Otra viņas skolotāja ir Starptautiskās “Cidesko” Rīgas kosmētikas skolas pasniedzēja Sintija Strautiņa-Strēle. Viņa bija devusies līdzi meitenei uz konkursu Sanktpēterburgā un sniedza morālo atbalstu.

Mājup no konkursa E.Sazonova pārvedusi kausu, 1.vietas diplomu, divas medaļas, ielūgumu uz kongresu Maskavā, Krievijas profesionālā kosmetologu žurnāla "Cabine" abonementu, mini sterilizatoru kosmetologa darbam, ķermeņa kopšanas līnijas "Aroma Jazz" produktus un daudz iedvesmas turpmākajiem panākumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas