Hamburgā popularizē Gulbenes novadu 4

Vācijas pilsētā Hamburgā no 5. līdz 9.februārim jau 37.reizi notika tūrisma izstāde “Reisen Hamburg”. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iegūt informāciju arī par Gulbenes novadu.


Piedaloties Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā Latvijas nacionālajā stendā, Gulbenes novadu Hamburgā pārstāvēja pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” tūrisma speciāliste Laura Lulle un Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītājs Ainārs Brezinskis. Izstādē plaši popularizēja dabas un veselīga dzīvesveida aktīvās tūrisma iespējas. Ikviens interesents varēja iegūt informāciju par aktīvo atpūtu un tūrisma maršrutiem Gulbenes novadā.


Savukārt 8. un 9. februārī Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā, notika 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2014”, kas bija lielākā tūrisma izstāde Baltijā. Gulbenes novads bija kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis”, reklamēja bānīti un piedāvāja dažādas atpūtas iespējas abos novados. Gulbenes novada tūrisma un aktīvās atpūtas iespējas izstādē prezentēja pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko un tūrisma speciāliste Elīna Kušiņiceva. Izstādes apmeklētājiem tika stāstīts par tūristu iecienītām atpūtas vietām Gulbenes novadā, tika piedāvāti septiņi jauni un interesanti Gulbenes novada tūrisma maršrutu piedāvājumi, kā arī jaunā novada un pilsētas tūrisma maršrutu karte.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

O!

Nevar būt-pašā Hamburgā?!Vot kā Ivetiņš strādā!Jā, ir vērts piemaksāt!Dodu savu rubli no nodokļu maksātāja algas. Rigā gan nav ko darīt!

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 14:33

Šoks

Šodien darba kolēģe ieradās pilnīgi "ne savā ādā". Stāsts sekojošs: vasarā viņai ar vīru uzdāvināja dāvanu karti ceļojumam uz Pēterburgu no firmas Laimtūre. Viņi izbraukāja, bija visai apmierināti. Un tagad saņem domes lēmumu, ka ir izdeklarēti no dzīvokļa, jo esot to pārdevuši!!!! Izrādās, ka tas noticis laikā, kad viņu pases bija iesniegtas firmā vīzas saņemšanai. Kā tur viss organizēts, tikai šiem afēristiem zināms... Šokējoši, ka viņa it kā parakstījusi pilnvaru kādam cilvēkam, kas apstiprināta Berlīnē (!), kur mana kolēģe vispār nekad nav bijusi! Tā ka tur darbojas pilnīgi starptutiskā mērogā.
Tad nu uz karstām pēdām šī lieta ir nodota kriminālizmeklēšanā, jo tās personas, kas tur figurē, jau ir sodītas par krāpšanu. Cerams, ka viss atrisināsies pozitīvi, bet nu cik ilgi tas vilksies un cik sirmu matu prasīs!!!!
Tā ka pabrīdiniet paziņas un paši uzmaniet savus dokumentus.

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 17:25

ussr

kādā kantorī vīza sūtīta?lai citi neaplaucējas..

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 17:49

realitāte

o ! tgad varam sagaidīt Hamburgiešu pūļus Kanteskrogā rijam karbonādes un protams pajolu bānītī.

pirms 7 gadiem, 2014.02.16 17:01

Vietējās ziņas