“Harmonija” gaida jaunus dalībniekus

Gulbenes kultūras centra jauktais koris jauno darba sezonu sāks šajā trešdienā, tāpēc pulksten 19.00 uz pirmo kopā sanākšanu ļoti gaidīti ir jauni dziedātāji. Jauns papildinājums ir nepieciešams visās sieviešu un vīriešu balsu grupās.

Pagājušajā nedēļā kopā sanāca kora padome, lai apzinātu arī kādreizējos šā kolektīva dalībniekus, un personīgi aicinātu iesaistīties dziedošā kolektīva darbā, kā arī uzrunātu cilvēkus, kuri vēlas dziedāt korī, tikai pašiem pagaidām nepietiek drosmes atnākt uz pirmo mēģinājumu.  

"Pēc garas un nogurdinošas darbdienas atnākot uz kora mēģinājumu, satiekoties ar pārējiem kolektīva dalībniekiem, aizmirstas visas problēmas un atkāpjas nogurums. Mēģinājumi, kā arī koncerti dod jaunu enerģijas lādiņu," saka kora dalībniece Dace Anča.

 

"Šis ir lielo Dziesmu svētku gads, tāpēc darba būs daudz, lai sagatavotos un veiksmīgi piedalītos koru skatē, kā arī izcīnītu tiesības piedalīties Dziesmu svētkos. Būs nopietni jāstrādā pie svētku repertuāra apguves, tāpēc ir vajadzīgs papildinājums," saka kora "Harmonija" diriģente Māra Mezīte, kura ar dziedātājiem strādās kopā ar Uldi Kokaru.

 

"Ir jāskatās ne tikai uz tiem, kuri jau kādreiz ir dziedājuši šajā korī, bet arī uz jauniešiem, jo viņi Gulbenē ir. Korim ir jābūt papildinājumam, tāpēc var pieteikties visi, kuri vēlas dziedāt," iedrošina diriģents U.Kokars.

 

Kora "Harmonija" dalībniekus saista ne tikai mēģinājumi, skates un atbildīgi koncerti, bet arī jaukas tradīcijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas