Hidraulisko iekārtu ražotnē Gulbenē investē vairāk nekā pusmiljonu eiro 4

Hidraulisko iekārtu ražotājs “Lark-4”, investējot vairāk nekā pusmiljonu eiro, Gulbenē uzbūvējis jaunu ražošanas ēku, kas ļaus ievērojami paplašināt piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu. 170 500 eiro ir bankas “Citadele” līdzfinansējums un 40 % Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējums. Par to informē AS “Citadele banka” korporatīvās komunikācijas vadītāja Kristīne Mennika.

“Lark-4” teju jau 10 gadus darbojas hidraulisko iekārtu ražošanas nozarē, un šoruden no nelielām 150 kvadrātmetrus plašām īrētām telpām pārcēlies uz jaunu, vairāk nekā sešas reizes plašāku, speciāli uzņēmuma vajadzībām būvētu ēku.

“Šis ir nopietns solis uzņēmuma attīstībā, un jaunās ēkas būvniecības darbi ilga gandrīz divus gadus. Jaunajās telpās varēsim uzglabāt vairāk preču, kā arī nodrošināt augstāka līmeņa klientu apkalpošanu. Piemēram, iepriekš kravas auto hidraulikas remontdarbus veicām zem klajas debess, savukārt šobrīd mums ir telpas, kurās auto var iebraukt zem jumta. Tas būtiski atvieglo mehāniķu darbu. Vislielākie ieguvēji ir mūsu klienti, jo tagad varam piedāvāt daudz plašāku preču un pakalpojumu klāstu, kā arī vairākkārtīgi palielināsies mūsu kapacitāte un plānojam piesaistīt jaunus darbiniekus. Mūsu klienti ir gan no Gulbenes, gan visa reģiona – Balviem, Alūksnes, Rugājiem un Viļakas, tādēļ šis ir svarīgs pienesums arī reģiona attīstībai,” saka “Lark-4” īpašnieks Aivis Kušķis.

Hidrauliskās iekārtas tiek izmantotas mežsaimniecībā, lauksaimniecībā un citās nozarēs, kur darbu veikšanā nepieciešams liels mehāniskais spēks. Uzņēmuma teritorijā atrodas iekārtu ražotne, remontdarbnīca un noliktava – veikals.

“Redzam, ka Latvijas reģionos uzņēmēji arī pandēmijas laikā ir ļoti aktīvi, un vispieprasītākais finansējums ir biznesa attīstības projektiem. Finansējuma pieprasījums mazo uzņēmumu segmentā liecina par mērķtiecīgi realizētiem uzņēmumu attīstības plāniem, un to apliecina arī “Lark-4” paplašināšanās pieredze. Pandēmija nav mazinājusi arī “Citadeles” vēlmi kreditēt, gluži pretēji – uzņēmējiem izsniegtais finansējums aug,” saka “Citadeles” valdes loceklis Vladislavs Mironovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Dzintris

Superzellis! Lai veicas biznesā?????????????????

pirms 7 mēnešiem, 2020.12.05 19:56

XXX

Malači, veiksmi! Katrs mazais/lielais realizētais projekts rada jaunas darba vietas, palielina apgrozījumu, rada ienākumus novada iedzīvotājiem.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.06 22:28

Vietējās ziņas