Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Huligāni rotaļājas ar apgaismojumu 2

Kāpēc Gulbenē vēl pulksten 12.00 deg apgaismojums Litenes un Ceriņu ielā? Šo jautājumu otrdien ar "Dzirksteles" starpniecību vēlējās noskaidrot kāds laikraksta lasītājs. Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns "Dzirkstelei" atzīst, ka šāda problēma pilsētā ir.

"Gulbenē ir uzradušies "speciālisti", "jaunie inženieri", kuri patvarīgi pārgroza laternu degšanas pulksteņus. Tādi gadījumi ir bijuši Nākotnes, Litenes, Ceriņu ielā, arī pilsētas centrā - Rīgas ielā," stāsta J.Aleksāns.

 

Viņš skaidro, ka pilsētā ir apmēram 14 vietas, kur tiek regulēti apgaismes stabi. Esot tādi "gudrinieki", kuri prot šīm vietām piekļūt un sagrozīt rādītājus. Rezultātā - traucējumi ielu apgaismojuma degšanā, kurus pilsētas pārvalde operatīvi novērš, līdzko ir saņemta informācija no iedzīvotājiem.

 

 Par katru šādu gadījumu J.Aleksāns lūdz iedzīvotājus zvanīt viņam pa tālruni 64473574. Viņš arī apelē pie huligānu sirdsapziņas, kuru darbību rezultātā cieš iedzīvotāji, jo ielas netiek apgaismotas tajā laikā, kad tas ir nepieciešams.

 

J.Aleksāns arī informē, ka pašlaik pilsētā tiek mainītas izdegušās spuldzes laternās. Sarēķināts, ka pavisam ir izdegušas 88 spuldzes. Arī saistībā ar šiem darbiem, iespējams, šur tur Gulbenē dienā var degt ielu apgaismojums.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gribētos sagaidīt apgaismojumu arī uz Raiņa ielas

pirms 8 gadiem, 2011.11.30 11:28

...

vēl uz draudzesskolas ielas ar ir pilnīga tumsa tur kaklu var noalust, pagāšagd tur dega laterna šogad tumsība ejot uz Alfu

pirms 8 gadiem, 2011.11.30 06:44

Vietējās ziņas