Ieceļ par iestādes vadītāju 2

Litenes bērnu patversme ir kļuvusi par atsevišķu pašvaldības iestādi Gulbenes novadā. 23.janvāra domes sēdē patversmes vadītājas amatā tika iecelt Elita Trupavniece, kura jau līdz šim pildīja šo pienākumu. Viņai noteikta amata likme uz pusslodzi mēnesī ar 427,50 eiro algu līdz nodokļu nomaksai.

Bērnu patversme Litenē tika izveidota 2009.gadā un darbu sāka 1.septembrī. Tās telpas atrodas bērnudārzam uzbūvētajā piebūvē. Patversme ir reģistrēta sociālo pakalpojumu sniedzēja reģistrā un var sniegt ilgstošus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem no visas Latvijas. Patversmē var uzturēties bērni līdz 12 gadu vecuma. Pēc pakalpojuma izbeigšanas bērni atgriežas savā bioloģiskajā ģimenē vai audžuģimenē. Šajā iestādē vienlaikus var atrasties astoņi bērni, tā darbojas diennakti, arī sestdienās un svētdienās. Patversmē bērni nonāk sociālu apstākļu dēļ ar bāriņtiesas lēmumu vai sociālā dienesta atzinumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liene

Sausmiigi, ka taada iestade vajadziiga arii muusu novadaa.... vienkaarsi raudiens naak......kaa mees liidz kam taadam tiekam :(

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 20:06

Vietējās ziņas