Ieceres īstenošanu atzīmē kā svētkus 15

Lauku kosmetoloģijas salona izveidē piesaista Eiropas naudu
Stāmerienā pabeigta lauku kosmetoloģijas salona izveide ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu lauku attīstībai apakšprogrammā, kas veltīta ar lauksaimniecību nesaistītas uzņēmējdarbības veicināšanā. Šī ideja pieder SIA "Elegna 21" īpašniecei Irīnai Sazonovai. Viņa salona izveidē savā ģimenes mājā Stāmerienā pagaidām ir ieguldījusi bankas aizņēmumu - 20 000 latus, taču paredzams, ka 40 procentus līdzekļu Eiropas Lauksaimniecības fonds vēlāk atmaksās.

Svētki visiem, kas to vēlas

 

"Komandas darba rezultātā ir izdevies ieceri realizēt. Rīt, 21.augustā, pulksten 16.15 būs salona atvēršanas svētki Stāmerienas "Pūcēs". Mājas ir pagasta centrā ceļa malā, tātad pieejamā vietā. Šeit ir vieta, kur es gribētu darboties un kalpot cilvēkiem līdz mūža galam," saka I.Sazonova.

 

Salona atvēršanas svētki ir iecerēti sirsnīgi. Vispirms interesentiem būs iespēja apskatīt salonu, izbaudīt tā relaksējošo atmosfēru, tikties ar jaukiem cilvēkiem, kas pārzina veselīga dzīvesveida, skaistumkopšanas noslēpumus, astroloģiju un pat taro kārtis. Vēlāk svētki turpināsies pie Stāmerienas ezera. Būs priekšnesumi, dejas, uguns, karsta zupa, iespēja izpausties radoši. Varēs vizināties zirgu pajūgā un laivās. Pasākums turpināsies līdz pulksten 22.00 un tajā piedalīties varēs visi, kas vien vēlas.

 

Salons, pirmkārt, lauciniekiem

Kosmetoloģijas salonam austrumu stilā ir atvēlētas divas telpas ēkā, kā to paredzēja projekts.

 

"Ir labi pastādājusi dizainere Santa Vinceviča, ņemot vērā salona darba specifiku. Mēs saviem klientiem šeit piedāvāsim gan jaunākos sasniegumus un tehnoloģijas kosmetoloģijā, gan vienkāršu masāžu. Salonā darbā tiks pieņemta speciāliste ārstnieciskajā masāžā, kas klientiem sniegs šādus pakalpojumus. Ikviens varēs izvēlēties sev vajadzīgo pēc gaumes un iespējām. Protams, tiks ņemta vērā lauku specifika. Ar mani katrs klients var sarunāt vēlamo, jo esmu atvērta sadarbībai," saka I.Sazonova.

 

Iecerēts, ka ar laiku salonā būs arī tā saucamais "japāņu dārzs". I.Sazonova vēlas, lai šis salons būtu kā miera un harmonijas oāze ikvienam, kam tas ir nepieciešams.

 

Salona vajadzībām ir sarūpēta iekārta, ar kuras palīdzību iespējams veikt 12 dažādas skaistumkopšanas operācija. Varēs perfekti konstatēt klienta ādas tipu, noteikt, kas ir vajadzīgs šīs ādas kopšanai, kā arī uzskatāmi fiksēt stāvokli pirms un pēc procedūrām. Salonā klienti varēs saņemt arī dažādas procedūras, kas palīdz nostiprināt imunitāti.

 

"Ja cilvēkam sāp sirds, tad, pirmkārt, ir jādomā par to, nevis par kaut ko citu. Tāpēc izvērtēsim katra konkrētā cilvēka vajadzības. Salonā būs speciālists, kas varēs veikt kardiomasāžu. Varbūt kādam piedāvāsim aromaterapiju, citam terapiju, izmantojot pusdārgakmeņus, vēl kādam - psihoterapiju vai pat astroloģiju. Kādam varbūt ir vajadzīga homeopāta pieeja, citu saista ajūrvēdiskais dzīvesveids. Varu izvērtēt vēlmes un atrast speciālistus, kas šurp atbrauks un sniegs cilvēkiem savu palīdzību," saka I.Sazonova.

 

Viņa pati salonā Stāmerienā plāno strādāt divas dienas nedēļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

ES

Viss izdosies! Es to zinu, jo cilvēkam , kas pacēlis vienu Stāmerienas stūtīti izdosies arī īstenot šo ieceri! Kā dzirdēju, klientu ir daudz un rindas:)

Un kā zinu, viņa jau 1,5gadu, nav draudzē!
Irīna - es jūs mīlu par jūsu drosmi, jūs mani iedrošinat dzīvot un īstenot savas ieceres :)

pirms 11 gadiem, 2009.08.24 19:50

Lai Irīnai veicas.Novēlu visu to labāko.Gan jau klienti arī atradīsies.Tikai diemžēl tie nebūs stāmerienieši. Nabadzība pārņem laukus.Nu varbūt viena divas sievietes varēs to atļauties.Galvenokārt brauks no citurienes.Žēl.

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 13:36

Ināra

Vai zinat, no kā sastāv Visums, Pasaule, kurā dzīvojam? No visa, kas tajā ir, no visa, ko Dievs radījis un cilvēki, ka Dieva daļa, turpina veidot un attīstīt. Arī reliģija, arī astroloģija, medicīna - tradicionālā un netradicionālā, hiromantija, maģija, dievturība, māksla, sports..... - VISS, ko vien varam un pat nevaram iedomāties un saprast. Un mums jāmācās tajā visā rast harmoniju savai dvēselei, Garam un ķermenim, JĀMĀCĀS būt veseliem, laimīgiem un bagātiem. Un nevis sodīt kādu, kas to DARA PATS un palīdz CITIEM atrast SEVI.
Es biju šai pasākumā, šajos svētkos CILVĒKIEM, un esmu laimīga, ka ir arvien vairāk cilvēku, kas DZĪVO, nevis tikai eksistē un peld pa straumi, sevišķi laukos. Tā jau gan saka, ka visas upes tek uz jūru..., ja vien tā nav notekrenstele... :)
Irina dara un viņai viss izdodās, un lai tā ir vienmēr un katram!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.22 13:48

štrunts par biznesu, sakopta privātmājas vide paliks jebkurā gadījumā, arī tas būs ieguvums.

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 15:22

www

apsveicami ka cilvēki cīnās šajos grūtajos laikos prieks par Jums

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 14:06

labi

iecere laba, bet.... tikai ceru, ka cenas buus pienjemamas laukiem...

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 17:13

forši

Prieks par uzņēmīgiem cilvēkiem šajos grūtajos laikos! Zem kārtīgas hipnozes tos pārlaist būs vieglāk. Skat, tad arī pieci gadi būs pagājuši un projekts būs beidzies.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 16:32

prieks

"hm" un "?" nometaties ceļos, tad riešana sanāks vēl labāk.
Skumji, ka mēs vairs neprotam priecāties par kaut ko labu, kaut arī to paveicis kāds cits.
Irīna, lai jums veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 16:26

?

Draudzes priekšnieki tagad piedāvā astroloģiju?Jā,pārmaiņu laiks.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 15:00

Vietējās ziņas