Iedegs pilsētas centrālo egli 4

Lielie un mazie Gulbenes iedzīvotāji sestdien, 13.decembrī, pulksten 15.00 aicināti piedalīties pilsētas centrālās egles iedegšanas pasākumā, kas notiks centrālajā skvērā pie strūklakas.

"Pirms pasākuma apmēram pulksten 14.00 visi aicināti uz Gulbenes kultūras centru, lai paciemotos un līdzdarbotos Tautas lietišķās mākslas studijas "Sagša" radošajā darbnīcā, kur savam Ziemassvētku priekam varēs izgatavot skaistus rotājumus, piemēram, puzurus, lukturīšus un citu," stāsta pasākuma organizatore Inese Stalidzāne.

 

Šogad egles iedegšanas pasākumā pirmo reizi piedalīsies Žurkulēns un Bebrs.

 

"Viņiem ārkārtīgi patīk iedegt svētku egles, tāpēc abi jau devušies lielajā egļu iedegšanas ceļojumā un to jau paspējuši izdarīt Cēsīs un Siguldā," piebilst I.Stalidzāne.

 

Svētku pasākumu papildinās arī bērnu popgrupas "Mākonīši" un "Pērlītes" ar saviem priekšnesumiem. Ieradīsies arī Ziemassvētku vecītis, lai dotu galveno komandu: iedegt svētku egli.

 

"Tā iedegsies apmēram pulksten 15.45. Šogad iztiksim bez salūta, jo tas jau bija vērojams valsts svētkos, bet, lai akcentētu mirkļa svinīgumu, tiks iedegtas interesantas uguns puķes. Visi varēs cienāties ar piparkūkām un iemalkot karstu tēju, kas tiks vārīta lielos katlos uz ugunskuriem," stāsta I.Stalidzāne.

 

Pēc egles iedegšanas visi aicināti uz kultūras centra diskozāli, kur Gulbenes Tautas teātris režisores Edītes Siļķēnas vadībā rādīs atjaunoto izrādi "Kājas". Tiesa, šajā zālē viesu skaits ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

teātra fane

Kaut ko tomēr nesapratu,- ka pēc egles iedegšanas VISI aicināti uz kultūras centra diskozāli, kaut gan šajā zālē viesu skaits esot ierobežots.

pirms 12 gadiem, 2008.12.13 11:48

viņa raud

Nu,ja tāds salūts kā valsts 90. (!!!!!!!) dzimšanas dienā,tad labāk lai nav nemaz...

pirms 12 gadiem, 2008.12.11 15:12

ginis

nu tad nemaz neiešu ja jau salūta nebūs.eglīte bez salūta nav eglīte.

pirms 12 gadiem, 2008.12.11 14:49

Vietējās ziņas