Iedzīvotāji gaida citu attieksmi 6

Pie daudzdzīvokļu nama Gulbenē, O.Kalpaka ielā 17a, nolauztas krāšņi ziedošas puķes, izpostītas mājas iedzīvotāju gadiem ilgi rūpīgi koptās puķu dobes. Otrdien un vēl vakar līdz pusdienlaikam puķu dobēs gulēja smagās ēkas sienu apdarei izmantotās un tagad noņemtās plāksnes. Iedzīvotāji ir ļoti sašutuši par mājas apsaimniekotāju SIA "Gulbenes nami" strādnieku attieksmi pret citu cilvēku darbu.

"Pie un ap mūsu māju liks bruģi, lai lietus laikā pie ieejas durvīm nekrātos ūdens. Par to iedzīvotājiem būs jāmaksā 3000 latu. Pirms ēkas sienu apdares apakšējo plākšņu noņemšanas bija sarunāts, kur tiks novietotas vecās plāksnes, lai neciestu puķu dobes. Otrdien un vēl arī trešdienas rītā pavērās šausmīgs skats, jo tās bija samestas puķu dobēs. Man nav saprotams, kā mājas apsaimniekotāji tā var rīkoties. Viņiem gluži pretēji būtu jārūpējas, lai tiktu saudzēts cilvēku rokām radītais skaistums! Būtu jāciena citu cilvēku darbs," sašutumu pauž mājas O.Kalpaka ielā 17a iedzīvotāja Anna Sepa, kura šajā namā dzīvo 30 gadus.  

Lai gan trešdien ap pusdienām plāksnes tika aizvestas, tomēr neapmierināti ar postījumiem ir arī citi mājas iedzīvotāji. Pensionāre Ilga Stāmere nenoliedz mājas pilnvarotās personas labo gribu uzklāt bruģi, bet viņai nav saprotams, kāpēc noņemtās plāksnes uzreiz nevarēja iecelt automašīnā un aizvest.

 

"Ja citiem mājas iedzīvotājiem ir dārzs un ziedos grimstošs balkons, tad man nav nekā, tāpēc arī no pensijas tirgū pērku puķu stādus un stādu dobē savam un visu priekam. Ja vajag, kādu ziediņu nogriežu un aizvedu uz kapiem. Nopirku skaistas lilijas un rozes, bet tagad tās ir pagalam. Sirds raud par tādu rīcību. Vairs negribas neko darīt," saka I.Stāmere.

 

Pensionāre izteikusi aizrādījumu arī mājas pilnvarotajam un strādniekiem, bet saņēmusi atbildi, ka gan jau puķes tāpat izaugšot.

 

"Dzirkstele" sazinājās ar SIA"Gulbenes nami" rīkotājdirektoru Ilgvaru Kalmani, kurš paskaidroja, ka no ēkas sienas noņemtās plāksnes esot smagas, tāpēc šā nama pilnvarotais Artūrs Bergmanis esot iepriekš brīdināts, ka var tikt skartas puķu dobes.

 

"Iedzīvotājiem ir jāizvēlas savest kārtībā māju vai saglabāt puķu dobes," teica I.Kalmanis.

 

"Dzirkstele" mēģināja telefoniski sazināties ar mājas pilnvaroto personu, bet tas neizdevās, tāpēc atliek vien cerēt, ka tiks sakārtota gan mājas parādes daļa, gan dobēs atkal krāšņi ziedēs iedzīvotāju rūpīgi koptās puķes, jo trešdien lielās plāksnes tika aizvestas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

'Jānis

Darba vadītājam kauns par atrunāšanos, pašlaik ir tāda tehnika, lai bez sarežģījumiem varētu aizvest plāksnes nebojājot puķu dobes. Vienkārši tā ir ļoti zema darba kultūra.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 11:53

i

Dzīvoju šinī mājā un gribētu pateikt lielu paldies tiem cilvēciņiem, kuri uztur un kopj puķu dobes, patiess prieks ir par krāšņumu un skaistumu ne tikai man bet arī ciemiņiem. Turaties un nepadodaties.Melnstrādnieku domāšana paliek melnstrādnieku domāšana, tur nekā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 09:47

...dīvaini gan -vienā dienā ceļot tās plāksnes ir smagas, bet otrā dienā pēkšņi tās var aizvākt prom. Tā vienkārši ir necieņa. Sajā gadījumā ""remontstrādniekiem "" būtu jāsaved kārtībā iepriekšējā izskatā ar jaunām lillijām, rozēm u.t.t..

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 21:57

Jā, puķes noteikti būs, tikai nevis ataugs pašas, bet gan pacietīgi tiks sastādītas atkal. Reti kuras daudzdzīvokļu mājas iezdīvotāji var priecāties par tik skaistām un koptām dobēm. Tie , kuri domā, ka viss jau tāpat vien ataug , dzīvo tuksnešainos, izbradātos, suņu pie***os pagalmos un gaida , kad pūcei aste ziedēs.

pirms 9 gadiem, 2011.05.27 14:29

s

Mājas iedzīvotājem - PALDIES par krāšņumu, bet atcerieties, ka māja ir kopīpašums, ja lēmēt, ka ir jāveic darbi, tad vērsieties pie mājas pilnvarotās personas, lai organizē darbus tā, kā iedzīvotājiem patīk (ja nepieciešams sasauciet atkārtotu sapulci), ņemot vērā darba drošību un iespējas piekļūt. Ieteikums - pārāk tuvu fasādei nevajadžetu stādīt košumkrūmus, puķes, jo jebkuru darbu gadījumā būs sarežģīta piekļuve.

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:31

Vietējās ziņas