Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji Gulbenē pamana nekārtības 8

Pavasaris Gulbenē atklāj vainas un atver acis, liekot pamanīt to, kam agrāk gājām garām, nepievēršot uzmanību. Iedzīvotāji informē "Dzirksteli" par kanalizācijas akām bez vākiem, par vaļējiem laternu stabiem, no kuriem ārā karājas vadi, kā arī jautā, vai plānots tīrīt Spārītes parka dīķus, kuros ir sakrituši vēja lauztie koki.

Gulbenes pilsētas pārvaldes Komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš "Dzirkstelei" saka, ka iedzīvotājiem par saviem vērojumiem jāinformē pilsētas pārvalde, kuras darbinieki izbrauks uz norādīto vietu, pārliecināsies par problēmu un novērsīs to. Iedzīvotāji ir aicināti zvanīt uz tālruni 64473194.  

J.Krastiņš stāsta, ka speciālas apsekošanas pilsētā netiek veiktas. Taču, no iedzīvotājiem uzzinot par nekārtībām, tās tikšot novērstas. "Protams, pilsētā nav jābūt vaļējām kanalizācijas akām vai nesakārtotiem apgaismes stabiem," viņš saka.

 

Vēja sagāztie koki, kas iekrituši Spārītes parka dīķos, protams, tikšot izvilkti ārā, bet tas nenotiks uzreiz. "Dzirksteli" par to informē Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns. Viņš saka, ka plašāki dīķu tīrīšanas darbi šogad, visticamāk, tomēr nenotiks ne Spārītes parkā, ne Dzirnavu dīķī. Lielā Dzirnavu dīķa renovācijas veikšanai pat ir gatavs projekts, taču nav līdzekļu tā realizēšanai. Mazo Spārītes parka dīķu tīrīšanai, pēc O.Lucāna domām, būtu jāpiesaista Eiropas nauda. Tikai no novada budžeta vien šim nolūkam līdzekļus rast neesot iespējams.

 

O.Lucāns piebilst, ka gulbeniešiem jāpamana arī pozitīvais, nevis trūkumi vien. Šobrīd pilsētā "pasūtīts frizieris" liepām, kas atrodas Gulbenes ielu malās. "Man pašam šis process īpaši nepatīk. Taču vēlāk liepiņām noteikti veidosies skaisti vainagi."

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Gulbis -- dj

Varu nosaukt piemērus: Rīga, Jelgava. Labi, ka ir simtlatnieki un paldies viņiem par to ko viņi ir izdarījuši pilsētā, lai tā būtu sakoptāka. Es domāju profesionāli, kas to uzraudzītu un koriģētu ko, kā un cik daudz apgriezt. Koku vainaga veidošana ir maksla, kuru vienkāršs cilvēks no malas nevar darīt. Vainags jāveido jau apgriezot zarus, nevis jānocērp koka zari līdz stumbram un jāgaida, ka veidosies kaut kas skaists. Par apvainojumu neteikšu neko, jo kāds cilvēks pats tāda viņa valoda.

pirms 9 gadiem, 2011.04.16 12:51

zetttte

zuzī...
Jaunatnes parkā kaķiem sen būtu gals klāt .... lielo mākslu gribās vai Ķīnas plastmasa labāk? Mēs esam zemnieku miests, tā kā - tādas no dabas materiāliem veidotas figūras nav nemaz slikti arī " izsmalcinātajā" centrā. Bērniem patīk!

pirms 9 gadiem, 2011.04.16 12:30

dj

Gulbi! tu esi tups, 100 latnieki strada labi, ja tadu nebutu tad tu pat nevari iedomaties cik daudz darbus tiesi 100latnieki ir paveikusi, kadus tu vel profesinanus gribi redzet ?Tad nosauc kaut vienu pilsetu kur stradatu profesinali!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 13:59

pilsētniece

Vadu gali karāsies tik ilgi, kamēr nenotiks kāda nelaime, tad gan visi vaimanās un meklēs vainīgos. Tāpat tas ir ar aku vākiem, kamēr kāds neiekrīt, vai nelauž kāju, tikmēr dzīvojam vienā angļu mierā. Bet kādam taču par to ir jāatbild, droši vien arī algu pieklājīgu saņem. Lai Nuka mazāk dzenājas pakaļ suņiem, bet gan skatās uz nekārtībām pilsētā...

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 13:13

zuze

Toties Lucānam patīk kaķi, kas satupuši pilsētas centrālajā skvērā:)
Manuprāt, tiem vieta būtu Jaunatnes parkā!

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 12:51

Kā parasti, pie mums viss ir slikti. Nez kādi vēl pasūtījumi būtu jāizdar, ja pietiek pašiem savu strādnieku.

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 12:01

Gulbis

Vai "pasūtītie frizieri" ir profesionāļi, kā tas ir citās Latvijas pilsētās? Vai pie mums tiek nodarbināti 100latnieki Labiekārtošanas iestādes vadībā, kas šo darbu veic slikti, salīdzinot ar citām pilsētām.

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 10:44

Vietējās ziņas