Iedzīvotāji iniciatīvu ņem savās rokās 7

Tā kā bedres uz ielām, izņemot tās, kuras ir rekonstruētas, un arī daudzdzīvokļu namu pagalmos ir mūžsenā problēma, tad iedzīvotāji vairs necenšoties sagaidīt pašvaldības rīcību un iniciatīvu ņem savās rokās, proti, bedrītes sāk aizlāpīt saviem spēkiem. Kāds iedzīvotājs, piemēram, aizlāpījis bedrītes pie daudzdzīvokļu namiem Jaunajā ielā.

Lai arī viņš nevēlas, ka publiski tiek pieminēts viņa vārds, “Dzirkstelei” viņš stāsta, ka, katru rītu mērojot ceļu uz darbu ar automašīnu, kļuva žēl auto, tāpēc nolēmis ņemt iniciatīvu savās rokās, jo transportlīdzeklis jāremontē par savu naudu.

“Caur mūsu pagalmu brauc daudzi, laikam patīk bedres. Sagaidīt pašvaldības rīcību neizdodas, tāpēc ķēros pie lietas pats. Ceļu segums ir vecs un ir jāveic remonts, kamēr vēl kaut ko var saglābt,” saka daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs.

J.Naglis šādu rīcību, ja cilvēks pats ir uzņēmies iniciatīvu, atzīst par apsveicamu, sakot, ka tas pierāda, ka cilvēki ne tikai runā, bet arī reāli kaut ko dara. Viņš arī norāda, ka, tiklīdz ļaus laika apstākļi, tiks aizlāpītas bedrītes arī daudzdzīvokļu namu pagalmos.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

vija

Toties pats Naglis gan pierāda, ka tikai runāt prot, bet līdz darbiem ir ļoti tālu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 11:56

Pienene

Iekšpagalmu ceļos pašvaldība nemaz nedrīkst savus līdzekļus tērēt, savu māju piebraucamie ceļi jāuztur pašu māju iemītniekiem, pašvaldība var sniegt tikai pakalpojumu par mājas apsaimniekošanas naudu. Tā kā pašvaldībai nav savas ceļu uzturēšanas tehnikas, tad pakalpojums jāpērk no atbilstošiem uzņēmumiem. Atmostieties tauta, zeme vairs nepieder valstij un sociālisms sen beidzies.... Katrs uztur savus īpašumus. Pašvaldība uztur publiskās ielas un ceļus, iedzīvotāji savus māju ceļus.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 23:38

Pienene2

Pienene domā ko raksti! Runa iet par daudzdzīvokļu ēkām, ne jau viensētām laukos.

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 09:59

Pienene

Dzīvoju pilsētā un manai daudzdzīvokļu mājai pieder zeme ar visu piebraucamo ceļu, ko paši arī uzturam.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 09:29

xrenvam

Tad kad remontēja Blaumaņa ielu, daļa transporta plūsmas novirzijās caur iekšpagalmiem pie Nākotnes ielas mājām. Šādos gadījumos būtu jāņem iebraukšanas maksa no tiem kas tur nedzīvo, būtu tad līdzekļi remontiem

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 12:06

ceļš

Pilsētā daudzdzīvokļu mājām pieder nelieli zemes gabali, pārējā ir piegulošā teritorija, kura nodota apsaimniekošanā, šī zeme pieder pašvaldībai. Citādi ir laukos, kur daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām pieder hektāri.

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 10:05

!!!!!!!!!!!!!

Tad jau "kruti" tev pienene, visiem tā nav!

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 10:44

Vietējās ziņas