Iedzīvotāji ir neizpratnē 18

Gulbenes Rīgas ielas 32. nama iedzīvotāji pauž sašutumu, ka pēc Ābeļu ielas rekonstrukcijas posmā no Rīgas līdz Oskara Kalpaka ielai, pie nama vairs nav iespējams apstāties autotransportam, piemēram, lai ienestu gāzes balonu, mēbeles, aizvestu nolietojušās elektropreces un tamlīdzīgi.

“Esam neizpratnē, kāpēc šādi pārveidojot ielu, mēs esam atgriezti no pilsētas. Kur apstāsies ātrās palīdzības automašīna vai avārijas dienesta transports. Mājā dzīvo vairāki veci cilvēki, kuriem veselība vairs neļauj aiziet līdz tuvējiem automašīnu stāvlaukumiem. Vai tas nozīmē, ka viņiem līdz mūža galam dienas jāpavada tikai dzīvoklī?” jautā iedzīvotāji.


Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka iepazīstināts ar situāciju paskaidroja, ka pie nama nebūšot ierobežojumu, lai automašīna nevarētu apstāties. “Viss vēl ir tapšanas procesā. Vairākkārt pie manis ar iebildumiem ir vērsies mājas apsaimniekotājs Vladislavs Kaža. Mēs šos jautājumus esam pārrunājuši. Mājas apsaimniekotāja iebildumus esam ņēmuši vērā, tāpēc problēmu nevajadzētu būt,” saka G.Stucka. V. Kaža apliecināja, ka ir vērsies pilsētas domē pie G.Stuckas ar iebildumiem. “Man jau pagājušās nedēļas sākumā viņš solīja, ka iepazīsies ar situāciju un kaut ko izmainīs, bet vakar, kad pārliecinājos par solījuma izpildi, redzēju, ka nekas nav mainījiesi?” sašutis V.Kaža. Pilsētas domes galvenais speciālists pašvaldības projektu izstrādē Ilmārs Lipiņš paskaidro, ka iedzīvotājiem tiešām būs nelielas neērtības “Veicot projekta auditu, tas atzina, ka Ābeļu ielas rekonstrukcija ir pakārtota satiksmes drošībai. Ābeļu iela kā vienvirziena iela bija platāka, nekā to paredz normatīvi. Lai cik iela arī būtu plata, pastāv ierobežojumi, cik tālu no krustojuma ielas malā var stāvēt automašīnas. Iedzīvotājiem nav pamata satraukumam, ka pie mājas nevarēs piekļūt operatīvais transports – ātrā palīdzība, policija, avārijas dienests, ugunsdzēsēji un tamlīdzīgi, jo ļoti daudzu ceļa zīmju ierobežojumi šiem dienestiem tiek atcelti,” skaidro I.Liepiņš. Viņš domā, ka ar laiku cilvēki pie izmaiņām pieradīs un būs apmierināti. Sakarā ar kabeļa pārlikšanu un asfalta ieklāšanu Ābeļu ielā uz laiku ir pārtraukts arī apgaismojums.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Forši, vismaz nemētāsies tizli noparkotas mašīnas ielu malās... Tieši tas jau jūs arī uztrauc, ka mīluļus nevarēs turēt aiz mājas loga, vaine?

pirms 11 gadiem, 2009.05.25 11:58

iedzimtaiis

Kārtējā naudas izķēzīšana. To'' pilsētas tēvu'' kurš šitos iz...p..umus izgudroja vajadzētu publiski pakārt!

pirms 11 gadiem, 2009.05.22 20:44

Patucis

Klau tauta, netaisa taču neko tur bez projektiem un tie paši eiropas standarti (kurus mēs tik ļoti lielam esot citās valstīs uz viņu ceļiem) vien būs, tā ka nav ko pirms laika celt brēku, esam pārāk pieraduši rullēt un likt mašīnas kur gribam, kā gribam, jo savā miestā redz mums savi noteikumi, nu nevar tak dzīvot mūžīgi kā sūnu ciemā

pirms 11 gadiem, 2009.05.22 14:51

Paskat,kas notiek Blaumaņa un Rīgas ielas krustojumā!Tur taisa tieši tādas pat "iežmaugas".Pēc būtības krustojumi jau tā ir bīstami,un vajadzētu tieši tur izbrīvēt pēc iespējas vairāk vietas.Kas notiek Gulbenē????Vāks kaut kāds!

pirms 11 gadiem, 2009.05.22 12:54

to es pats

ne jau par to iet runa!!!!,ka netaisa vai taisa!Paskaties,kas tur par "aklo zarnu "taisās!Vai var būt būs uz apli?Kas to lai zin!Te jau visādus brīnumus var sagaidīt!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 17:29

es pats

`jus daži iedzīvotāji tiešām esat dīvaini - netaisa ielas - slikti, taisa - atkal slikti. dīvaiņi!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 16:37

taču

neiet runa par bedrēm uz ielas, bet par smieklīgajiem zālājiem līdz pusielai , kas tiek veidoti. Un ne jau viens Kaža dzīvo šajā mājā. Vienkārši pie mājas vairs nav iespējas pievest ne mēbeles, ne gāzes balonus utt., jo iela ir vienas mašīnas platumā. Ja kāds auto apstāsies uz ielas, tad garām neviens netiks. un arī zīme aizliedz apstāties, tā ka... iedzīvotāji kā parasti ir pēdējā vietā...

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 14:54

uzruugs

Nu jaaa..... kaa speciaalists, varu pateikt... Ja Jums garantiju nedos 20 gadus... , JO peec 1 gada tie celji saaks plaisaat, skatoties ko vinji tur dara.. nonjem pirmo mazo kaartinju uzrok vecaas akas, nomaina tikai vaakus jaunus un viss.. tas ir arpraats...!
Es Jums saku.. peec pus gada, ALBA saaks raknjaaties pie taam vecajaam akaam, jeb jaunajiem vaakiem..:D :D Tauta.. redzeesiet!! ;)

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 14:21

raivis

nu paskatisimies kadi celi bus GULBENE ....

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 13:47

Pagaidām kaut kādi vijeboni tur tikai rādās...

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 13:41

Varbūt galā kaut kas labs sanāks .Pagidām izskatās tā-gribējām kā labāk,sanāca kā vienmēr!!!Ha,ha!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 13:38

piii

pilnīgi piekrītu par to čīkstēšanu!!! Tāpat nekad nav bijis vietas kur nolikt auto gan uz ābēlu ielas, gan pie seb bankas un citviet, vienmēr tur ir saliktas darbinieku auto, bet klientiem nemaz nav vietas! to jau vajadzētu runāt ar iestāžu vadību, lai saviem padotājiem liek nākt uz darbu ar kājām(tie kas pilsētā dzīvo)nevis dzīties ar auto!
Būtu labāk tiešam priecājušies, ka šādos krīzes laikos vispār tiek taisīti ceļi!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 12:50

fg

Ko var čīkstēt !!!! Labāk bija mūžīgas bedres un tas ka uz katra soļa var paklupt uz grumbuļainās ietves un noraut uz mutes?? Gulbenē ietves jau nu ir kriminālas.....gadiem nekas nav darīts......un kas tad tur ir ar to ielu??? tas paaugstinājums pa vidu?? Nu to es arī godīgi nesaprotu, te laikam nemas tie pat džeki kas balvos ielas taisija...vietejie jau pieradusi ...iebraucejiem gan sis tas izraisa izbrīnu...ne nu katra zinja galvenais lai ir skaisti un nav bedru !!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 10:33

bize

Cilvēki, tuvojas vēlēšanas, tagad Jums ir skaidrs par kuriem domes darboņiem nevajag balsot.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 09:27

nu zini!

vai esi redzējis to ielu dabā? iesaku aiziet un paskatīties!!! Tādas muļķības var sastrādāt tikai tad, kad nedomā ar galvu. Pat nav saprotams, kam tādi murgi vajadzīgi!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 09:25

...

Un kā tad bija pirms ielas rekonstrukcijas ? Vai kāds dienesta transports varēja piebraukt ? Ko var taisīt no mušas ziloni. Pretīgi, būtu labāk priecājušies, ka beidzot briesmīgais trotuārs un ceļs gar māju tiks savestis kārtībā. Bet cilvēkam jau nekad nebūs labi, čīkstuļi...

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 09:16

Vietējās ziņas