Iedzīvotāji sūdzas par mālainām ielām 8

Gulbenieši nav mierā ar uzlabojumiem Saules un Gala ielas segumā. Par to pirmdien "Dzirksteles" redakcijai ziņoja vairāki pilsētas iedzīvotāji. Abām grants seguma ielām uzbērta mālaina smilts, lai izlīdzinātu bedres. Iedzīvotāji dusmojas un saka: "Lai pašvaldība mums izsniedz galošas!"

"Gala iela ir īsākā Gulbenē. Vai tad nevarēja kārtīgi sataisīt? Kad līs lietus, viss māls skalosies trīs ģimenes māju pagalmos," saka Gala ielas iedzīvotāja Ilga Viduce. Viņas kaimiņš Pēteris Škapars piebilst: "Dubļus sataisīja. Gandrīz nedēļu jau stāv. Netīrību nesam iekšā mājā ar apaviem. Tā nevar palikt. Kaut kas vēl ir jāklāj ielai virsū."

 

I.Viduce stāsta, ka redzēta SIA "Alba" automašīna, kas uzbēra smilti Gala ielai. Viņai gribētos zināt, cik ir izmaksājis šis darbs. "Šausmīgs skats. Pat nepiegreiderēja, sataisīja māla kalnus, tagad jau pieblietēts," saka viņa.

 

Arī Dzilnas ielai uzbērta mālaina smilts. Autoapkopes centra "Arand AB" pārstāvis Arnis Baldonis stāsta, ka zvanījis pilsētas domei un teicis, ka klienti pa tādiem dubļiem nebrauks uz firmu, kas sniedz automazgāšanas pakalpojumus. Pašvaldība operatīvi reaģējusi uz šīm pretenzijām.

 

Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka "Dzirkstelei" saka, ka kļūdas dēļ šoferis uzbēris ielām mālainu smilti. "Būsim spiesti virsū bērt citu - sausāku - materiālu," viņš stāsta.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

inese

Nu un tad soferis vispar varbut bez galvas, tak tapat jau mazo aldzinju nesanjem, ari piehalturet laicinjs iznak

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 12:22

Tiešām nav ko vainot šoferus,ko priekšnieki liek to arī viņi dara.Ne jau šoferis izlemj,kas viņam ir jāved ceļa segumam...padomājiet paši ar galvām,pirms noveļat vainu uz nevainīgiem cilvēkiem!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 08:51

cibis

Ko liek to vedam un beram. Vienmer jav ir vieglak novelt vainu uz kadu citu.

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 17:58

arnis

shajaaa pilseetaa jau sen ir maali,un kaa juuss domaajat ,kas sataisiija maaalus pilseetaaa-nolaadeetais shoferis.
Cietumaa taadus shoferus ,zinaaas kaa maalus taisiit...:):)

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 17:10

iedzimtais

Vainīgs taču ir šoferis ,kurš neklausīja Stuckas un Adamoviča ""gudrajiem"" norādījumiem !

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 16:02

lll

jā Līkajā ielā briesmīgs māls, cerams ka šeit dome arī reaģēs

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 13:35

iedzivotaja

Līkajai ielai arī ir uzbērts šis pats maisījums, kā rezultātā, uzlīstot lietum tur sāk veidoties putra. Gribu redzēt, kas notiks, kad nedaudz uzsals - būs slidotava??!!!. Tie, kas pārvietojas ar kājām ir tāda sajūta, ka nedzīvo vis pilsētā, bet laukos. Lai tiktu uz asfalta esi ar apaviem māla dubļos nomūrējies kā spoks. Laikam būs jāvelk galošas un, tiekot uz asfalta, jāliek maisiņā un jāpārvelk apavi. Vispār jau traģikomiski, jo ir taču 21.gadsimts.

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 13:04

Vietējās ziņas