Iedzīvotāji uztraucas - Gulbenē pie bibliotēkas bērni lec salto! 18

“Dienas vidū pie Gulbenes novada bibliotēkas puikas pakāpjas pa ieejas kāpnēm un pēc tam lec lejā salto. Uz bruģa! To dara apmēram 9 vai 10 gadus veci bērni. Viņi taču riskē! Var notikt nelaime,” piezvanot “Dzirkstelei”, 27.oktobrī novēroto pastāstīja gulbeniete Agra Riekstiņa.

Komentēt šo situāciju laikraksts lūdza pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Didrihsonu-Linardu: “Parasti, kad pie bibliotēkas notiek šāda vai līdzīga situācija un darbinieki to ir pamanījuši, viņi zvana mums uz policiju. Ja notiekošo pamanījis garāmgājējs, var mēģināt uzrunāt bērnus un skaidrot viņiem, ka šāda izklaide ir riskanta un pārtraucama. Noteikti vajag arī ziņot policijai par šādiem gadījumiem. Var nekavējoties zvanīt mums pa tālruni 29297818 un var arī uz vienoto Valsts policijas tālruni 110. Pašvaldības policija noteikti izbrauks uz notikuma vietu, lai parunātos ar bērniem, mēs arī informēsim šo bērnu vecākus.”

Pievieno komentāru

Komentāri 18

..

Neskrien ar šķērēm, nespēlējies ar uguni, nemet salto, BOOOOOOOOOOOORING.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 10:54

Gulbenietis

Tiesam jums nav ko darit, tas covids jus tiesam iespaido,

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 11:16

Gulbenietis

Un tad kad tie pasi sīkie iet pipet savaas e cigaretes, parastas cigaretes un vel sazin ko, aiz bibliotekas tur kautka nekad nesmu redzejis ka sikos ker, a vot kad vini meeta salto un leka uzreiz menti jasauc?

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 11:18

ussr

nu ja kādam tas traucē,nolieciet apakšā ecēšas ar pīķiem uz augšu.. ))

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 17:45

Kāpēc?

Vai tiešām Dzirkstele reaģē uz katra pensionāra vai iedzīvotāja "viena tante teica" runām?
Kas teica, kur teica un ko darīja, kāpēc darīja utt.
Kāpēc citas (citiem neērtas tēmas) netiek apspriestas? - kāpēc mums dzīvnieku kapsētu, ja nav pielietojuma? kāpēc iepirkumos joprojām startē deputātu un administrācijas veidotas iestādes? Kāpēc Gulbene atrodas tik tālu no Rīgas? Kāpēc pensionāri staigā tumšās drēbēs, bet jaunieši ar pliku nabu? Kāpēc pirms vēlēšanām visi ir laipni? Kāpēc pie mums "viss ir purvā" ? Kāpēc, kāpēc?
Vai tiešām Dzirkstelei ir jākļūst par bezjēdzīgu saturisku veidojumu?

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 13:54

Saturs

Un kad, lūdzu, dzirkstele ir bijusi jēdzīga?

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.03 13:57

v

Tak lai lec. Stiprākais izdzīvos, vājākais nolauzīs kaklu.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 14:41

....

Apstājies, parunājies, pievērs uzmanību- lai vakarā viņi var izdauzīt Tavus logus, jo aizrādīji par viņu izklaidi.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 15:26

.

Tagad laikam jaunieši neko nedrīkst darīt. Murgs

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.29 17:04

Kaulins

Lai meta salto bērni kāda jūsu darīšana.tas ir labi.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.30 06:13

Aija

Nu redz,tā mēs mācāmies. Bet skolā iet nedrīkst. Laukos pavisam,jau pusdienlaikā pa veikaliem,pa ēdnīcām bez maskām, bariem vien. Sporta laukumā čupām. Kāda loģika aizliegumiem.
Tāpat kā par maskām autobusā. Murgs. Lūdzu pārbaudiet lauku autobusus un visu laiku. Jo cilvēkiem NEPIELEC, nedomā, kamēr pašu neskar. Tāpat kā dažs labs vecāks, ieiet skolā lepni bez maskas. Es esmu pasaules naba. Visu zinošs un gudrs. Tikai neizskatās,kā esi gudrs. Prieks skatīties uz citiem vecākiem un māca arī bērniem ,rāda piemēru. Super. No tādiem bērniem arī kaut ko prātīgu var sagaidīt.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.30 07:24

Xd

Tie kas met šos salto tie ir 10 līdz 12 gadiem zēni jo eju ar viņiem ārā un viņi visur kur grib met.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.30 07:30

Gulbeniete.

Mēs, kad bijām mazi- kāpām kokos, uz jumtiem, lēkājām pa vecām ēkām utt. Mēs kritām, cēlāmies un gājām tālāk. Mājās nācām saplēstās, nosmērētās drēbēs ar nobrāzumiem, pušumiem un zilumiem, bet dzīvi esam. Iemācījāmies ko un kā labāk darīt no savām kļūdām. Mums ne viena tante ar onkuli neskrēja pakaļ un neteica, ka tas ir bīstami un slikti. Visi puišeļi mācījās gan salto mest, gan ritentiņus utt. Mums neskrēja vecākiem sodus likt par to, ka bērni lēkāja. Tad brīnās, ka tagadējie bērni sēž datoros. Viņi tak ārā mierīgi dzīvoties nevar, jo viss ir bīstami un neko darīt nedrīkst kā sēdēt uz soliņa. :D Viss tantiņām maisa, viss bīstams utt. Liekat tak reizi tos bērnus mierā! Ļaujiet viņiem iemācīties sevi pasargāt, jo to ko jūs uzspiediet, viņi vērā neņems. Mācās no kļūdām nevis tantiņu teiktā. Attīstiet valsti, nevis pelniet naudu valstij no soda naudām un tajā skaitā no bērnu vecākiem apspiežot bērniem iespēju sevi fiziski attīstīt!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.30 10:22

Beate

Pareizi kādi mēs bijām kad bijām bērni.tadi paši pa vecam celtnēm skraidijam paslēpes spēlējam.ko var kasīties pie bērniem.

pirms 8 mēnešiem, 2020.11.01 08:48

Jons Veins

Parcentiba neattaisno prātā trūkumu.
Lai acīgie novēro kas notiek bērnu rotaļu laukumos. Kurus apsēduši pensionāri ar cigaretēm zobos. Tantiņas ar suņiem kuri nevar savākt savu mīluļu izkārnījumu. Neaizvertie aku vāki. Lūdzu šeit ir jāziņo pašvaldības policijai kā arī pašai policijai ir jauzrauga sabiedriskā kārtība parkos un skvēros. Arī augstāk minētās darbības ir pārkāpums tāds pats kā auto novietošana zem zīmes. Bērnam ka sabiedrības neaiszargatakai daļai ir tiesības uz drošu apkārtējo vidi. Ja vērotāja uzskata ka noverotas bērnu darbibas ir bīstamas iesaku apmeklēt Gulbenes pilsētas parkos izvietotas bērnu rotaļu laukumus kuri ir daudz bīstamāki par bruģi pie bibliotēkas. Kā arī mēģināt izlēkt salto vai apskatīties bibliotēkā pieejamā literatūrā kas ir salto.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 01:28

Vietējās ziņas