Iedzīvotāji vēlas baseinu 11

Arī tad, kad notika novada domes amatpersonu tikšanās ar iedzīvotājiem Jaungulbenē, kāda šī pagasta iedzīvotāja vēlējās noskaidrot, kāpēc mums joprojām nav pašiem sava peldbaseina. "Peldēt grib arī pieaugušie, un tad arī bērni nebūtu jāved uz Balviem," teica jaungulbeniete. Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa skaidro, ka, lai uzceltu un uzturētu savu baseinu, tās ir ļoti lielas finansiālas izmaksas.

S.Daudziņa stāsta, ka peldbaseins, kurš atrodas Gulbenē un agrāk darbojās, tika pārdots izsolē. "Dzirkstele" jau rakstīja, ka Gulbenes peldbaseina ēkas (atrodas Līkajā ielā 1a, Gulbenē) publiskajā izsolē uzvarēja Rīgas SIA "Joker LTD". Šīs firmas spēļu zāle jau labu laiku atrodas šajā ēkā. Toreiz SIA "Joker LTD" apstiprināja "Dzirkstelei", ka domā par peldbaseina darbības atjaunošanu izsolē iegūtajā Gulbenes ēkā.


Arī S.Daudziņa saka, ka pašvaldības pārstāvji, kuri piedalījās izsolē, bija sadzirdējuši uzņēmēja vēlmi sakārtot un izmantot peldbaseinu. "Ēkas īpašnieks dzīvo ārpus novada. Konkrētas informācijas par uzņēmēja iecerēm un iespējām šobrīd nav," saka S.Daudziņa.


S.Daudziņa norāda, ka pašvaldība noteikti atbalsta peldbaseina atjaunošanu Gulbenē. Ja peldbaseins tiktu atjaunots, skolēnus uz peldētapmācībām vestu uz baseinu Gulbenē, nevis Balvos, ja tikai būtu tāda iespēja.


"Dzirkstele" sazinājās ar SIA "Joker LTD" un uzņēmums savā vēstulē laikrakstam atbildēja: "Saistībā ar peldbaseina ierīkošanu esam veikuši nepieciešamos tehniskos darbus, kā arī esam tikušies ar pašvaldības pārstāvjiem, lai runātu par iespējamu sadarbību. Līdz ko būsim ar pašvaldību vienojušies par abpusēji visveiksmīgāko sadarbības veidu, tā peldbaseins varētu tikt atvērts."

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Jaungulbene tak jau ir baseins... Vienigi tur vardes tik peldas. Zel ari ka profskolai laikam pieder. Bet ja kadam laukos gribas baseinu, atrak pasi sev majas sataisisiet, neka gaidit no valsts kases finansejumu. Ieredniem tak algas jamaksa. Baseinam bus tikai tad, kad samazinas kaut uz pusi ti baru. Nu ka savadak var but saja valsti, cilveku skaits samazinas, bet ierednu tik vairak paliek? Visadas komissijas un komitetes tiek tik versti vala... Ne, jums baseinu nebus, jums jastrada un jamaksa nodoklus.

pirms 8 gadiem, 2012.11.06 14:27

hm

Balvu baseins prasa subsīdijas no novada kases...

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 14:51

°mao

Oh--absaluti pareizi pateica!!!!domaju ka izmaksas jaunam baseinam uzcelšanai-nebutu tik kosmiskas!!!jo vel pastav tada lieta kaa-Eiropas lidzfinansejumi(proekti),a tur noteikti,zem lozunga-"Viss tautas veselibai"-tai lietai piekristu.Uzskatu kaa to jadara tikai zem "pašvaldibas karoga".Galvenais lai vieteja vara-gribetu to darit.

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 13:37

Komentārs

Cik var riet!!!!!!Protams Gulbenei vajag baseinu!!!!!No tās tautas neko nevar saprast-ta vagag,ta nevajag.Kā kaut kas labs sāk kustēties,cilvēki sāk kaut ko darīt-tā sākas lielā riešana,un rej vini un tie paši.VERIET VAĻĀ BASIENU UN MIERS!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 13:35

Oh

Gulbenei vajag modernu lielu baseinu, vismaz tada limeni ka Balvos, nevis pazemigi lugt atlauju peldeties paliela vanna no Joker

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 12:11

Kam tad jāsponsorē MIS konkurs pisētas domei,kā arī uzņēmējiem,ja vērtīgāk būtu uz tiem pašiem jaunās slimnīcas pamatiem celt baseinu.Un ja vēl tauta prasa!

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 11:57

un interesanti no kātad cita bū jāatsakās no nekā Sandra.kauns ka tur tādi sēž kam viss ir pox...

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 11:01

a kurš saka mazas nauas ,bet vajag TAK DARĪT NEVIS ŅAUDĒT SAVĀSAUkLĪ NAV NAUDAS

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 10:59

Saprotams,ka tagad JOKERS ir noteicējs,peldbaseinu iznomās par kā te citi saka cenas "kosmoss" un viss būs ok.Smiekli nāk par šo biznesu pārdosim ,bet pēc tam samaksāsim par pakalpojumu ilgā laika posmā tikpat par cik pārdevāt.Turiet acis vaļā un blociņus pierakstiem,lai var saskaitīt un ticiet ,būs tā,kad vēl pārmaksās tās pirkuma maksu.Nojaucam,tad uzceļam,nobruģejam,tad noņemam,noasfaltējam,tad veklam jaunus ūdensvadus,elektrolīnijas,tas mums ir kā pieņemta prakse.Paskatamies cik jau tagad maksā vedot bērnus peldēt uz Balviem ,te noteikt nebūs lētāk kaut arī nebūtu vajadzīgs transports.

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 09:01

urbis

Pateikt, ka ir lielas izmaksas ir tas pats, kas pateikt, ka Zeme ir apaļa! Vai vispār kādam ir vēlme , lai peldbaseins Gulbenē būtu , vai pašvaldībā ir vismaz viens, kam ir šāda rūpe, lūk, kas svarīgi!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 08:28

Vietējās ziņas