Iedzīvotāji vēlas precizitāti 7

Vairāki Gulbenes iedzīvotāji pauž neapmierinātību, ka savās pastkastītēs saņem komunālo maksājumu rēķinus, kas nav domāti konkrēti viņiem, jo precīzi netiek ievērota uz rēķina norādītā adrese.

“Bieži vien savā pastkastītē saņemu rēķinus, kas nav domāti manam dzīvoklim. Pats esmu nesis šos rēķinus pat uz blakus esošajām mājām. Manuprāt, cilvēkiem, kuri šos rēķinus iemet pastkastītēs, tomēr vajadzētu precīzāk ievērot uz tā norādīto adresi. Īpaši bieži tā notiek ar SIA “Vidzemes Enerģija” rēķiniem. Man ir bijis arī tā, ka, piemēram, pagājušajā mēnesī no minētā uzņēmuma pastkastē vispār nesaņēmu rēķinu, jo manā pastkastē bija iemests kaimiņu dzīvoklim domātais rēķins, bet kaimiņam – atkal nākamajam kaimiņam domātais. Tāpēc zvanīju un interesējos, kur palicis man domātais rēķins, jo nevaru atļauties to nesamaksāt, tad uzreiz būs soda procenti. Varbūt mans rēķins arī tika iemests kāda cita pastkastē?” situāciju raksturo gulbenietis Jānis Mednieks, kurš dzīvo Gaitnieku ielā.

SIA “Vidzemes Enerģija” jurists Kārlis Kārkliņš skaidro, ka uzņēmumā esot cilvēks, kura darba pienākumos ietilpstot rēķinu iznēsāšana. Viņš uzskata, ka daudz lielāka problēma esot tieši pastkastes.

“Droši vien arī jūs, ieejot māju kāpņu telpās, esat ievērojuši, cik dažādas ir pastkastes. Ir mājas, kur tās ir jaunas un koptas, bet ir arī tādas, kur, iemetot rēķinu pa vienu vietu pastkastē, tas pa trim vietām krīt ārā. Bieži vien pastkastes ir piebāztas ar reklāmām tā, ka tajās kārtējo rēķinu iespējams ievietot tikai ar grūtībām. Cilvēks, kurš iznēsā rēķinus, to dara jau gadiem ilgi. Rēķini ir sakārtoti pēc numerācijas, nevis somā salikti jauktā veidā,” saka K.Kārkliņš.

Radušos problēmu jurists iesaka risināt vienkārši.

“Ir iespēja SIA “Vidzemes Enerģija” rēķinu saņemt elektroniski. Lai tā notiktu, mūs par to vajag informēt, rakstot uz e-pastu “www. info@vidzemes-energija.lv”, kā arī zvanot pa tālruni 64471610. Cilvēkam ir jānorāda savs vārds, uzvārds un dzīvesvietas adrese. Ja rēķins ir papīra formā un konkrētā mājokļa īpašnieku nav sasniedzis, tad ir jāzvana uz minēto tālruni un mūsu cilvēks rēķinu piegādās atkārtoti,” skaidro K.Kārkliņš.   

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Anita

Kāpēc foto ir ar ļoti vecu rēķinu? SIA Alba vairs neved atkritumus un tie ir uz atsevišķa rēķina.Rēķins šis vēl latos redzams

pirms 5 gadiem, 2016.05.27 13:10

....

vajag izlasīt, kas zem attēla rakstīts- foto: ilustratīvs

pirms 5 gadiem, 2016.05.27 22:38

:)

Pietiek ambāļu, kuri domā - ja iemetīšu savu rēķinu kaimiņa kastē, tad varēšu taisnoties, ka nesaņēmu. Muļķu procents pilsētā aug ne pa dienām, bet stundām.

pirms 5 gadiem, 2016.05.27 22:20

skaidu galvas

Šogad siltuma faktiski nebija, rēķini gan katru mēnesi nāk regulāri, elektroniski un neelektroniski. Aprīlī nebija siltuma nevienu dienu! Aprēķins gan ir un ne mazais! Komjaunatnes padomju drazas dzīvo uz svešu sviedru un asiņu rēķina. Parazīti. Lai viņiem piemetas vēzis un lai iznīkst kā nezāles. Bet gulbenes stulbeņi uztraucas tikai par to, lai laikus nomaksātu parazītu fiktīvos rēķinus. Tas nekas, ka siltuma jau gadu desmitiem nav, ir tikai rēķini!
Komjauniešu politika - siltuma nav, bet maksāsiet! Jo komjaunatne tā izlēma. Pakalpojumus nesniedz, tikai prot sagatavot rēķinus. Padomju atkritumi kapitālismā ir un paliek padomju atkritumi. Ar padomju atkritumu domāšanu un rīcību. Tāpēc šeit drīz būs tuksnesis, nebūs, kas maksā nodokļus un parazīti apsprāgs tāpat kā muļķi, kuri parazītus uztur.

pirms 5 gadiem, 2016.05.28 08:05

Vija

Mūsu mājā apkure bija vēl maija sākumā. Varbūt vajag sakārtot dzīvokli tā, lai nedzīvotu uz citu rēķina. Ko var vēlēties, ja logi dzīvoklī izpuvuši, radiatori nekādi, tie paši aizklāti, priekšā saliktas mēbeles. Bet kliedzam, ka ir auksts. Diemžēl, bet tā ir realitāte.

pirms 5 gadiem, 2016.05.28 09:56

Vijai

Nu mums ir visi juusu mineetie fakti noveersti, pilniibaa, bet siltums videejs, jo regulators uzlikts, bet reekini uhhhhhhh.... kaa taa var sanaakt?????? protams, tas ir tikai retorisks jautājums. :(

pirms 5 gadiem, 2016.05.28 13:52

Zinitis

Kaut ka jocigi, dzivoklis nosiltinats, radiatori, logi nomainti, kaut kadi regulaori uzstaditi, bet dzivokli auksts ??? Varbut tomer kaut kas nav ta ka vajag ???

pirms 5 gadiem, 2016.05.28 21:48

Vietējās ziņas