Iedzīvotāji visā vaino kaķus (video) 25

"Karš" beidzas ar karstā ūdens atslēgšanu daudzdzīvokļu mājai
Trešdien, 26.augustā, SIA "Vidzemes enerģija" atslēdza karstā ūdens padevi kādai piecstāvu daudzdzīvokļu mājai Gulbenē, Nākotnes ielā. Oficiālais iemesls - todien konstatēts, ka mājas kopējam siltuma skaitītājam norauta metāla plombe. Tā bija uzlikta pērn 23.decembrī un par to bija parakstījies arī mājas apsaimniekotājs - dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības „Frēzija 2004" vadītājs Vladislavs Kaža.

Parādā 3 tūkstošus latu

 

Plombes noraušana ir pietiekams iemesls, lai tiktu atsklēgta siltuma, šajā gadījumā karstā ūdens, piegāde. Turklāt SIA "Vidzemes enerģija" ir likumīgas tiesības no klienta (konkrētās mājas iedzīvotājiem) piedzīt trīskāršu siltumpiegādes maksu par periodu no skaitītāja noplombēšanas brīža līdz brīdim, kad konstatēta plombes neesamība. Tā rīkoties uzņēmumu mudinājis vēl viens fakts - mājas iedzīvotāji ir parādā SIA "Vidzemes enerģija" vairākus tūkstošus latu.

 

Dramatiski, ilgā vārdu pārmaiņā vakar pieaicinātā valsts policijas darbinieka klātbūtnē norisinājās karstā ūdens padeves atslēgšana visai mājai, kā arī siltuma plombēšana no jauna.

 

Uz "Dzirksteles" jautājumu, vai pagrabā pie siltuma skaitītāja varēja piekļūt cilvēki no malas un ļaunprātīgi noraut plombi, V.Kaža atbildēja noraidoši. Taču viņš arī pārliecinoši atkārtoja vēl un vēl, ka nav aizticis siltuma skaitītāja plombi.

 

Kaža: tā ir atriebība

 

Notiekošo vērot no mājas bija iznākuši vairāki iedzīvotāji, kuri "Dzirkstelei" pauda neapmierinātību ar to, ka vairs nesaņems karsto ūdeni, jo līdz šim cītīgi par to ir maksājuši. Viņi arī pauda, ka par kopējo siltuma skaitītāju ir atbildīgs ir V.Kaža.

 

Tomēr iedzīvotāji uzsvēra, ka uzticas viņam un uzskata par godīgu cilvēku. Vainīgie plombes noraušanā, kā uzskata mājas iemītniece Ināra, varētu būt kaķi.

 

"Viņi pa pagraba logu iekļūst iekšā un asina nagus. Tā arī norāva plombi," saka viņa.

 

Savukārt V.Kaža vakar vairākkārt apgalvoja, ka SIA "Vidzemes enerģijas" rīcība ir atriebība viņam par taisnības cīņu. Viņš atgādināja, ka ir vērsies gan policijā, gan citās instancēs, gan informējis sabiedrību par, viņaprāt, pieļautajām nelikumībām siltumapgādē un tarifa noteikšanā Gulbenē.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

zanchiks

Protams, ka kaķi. :D Smieklīgi.. KAĶI SALAUŽ TRUBAS! :D :D

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 13:50

Mājai steidzami jātaisa sapulce, jāievēl pārvaldnieks un jāatsakās no Frēzijas apsaimniekošanas. Kaža tur nekas nebūs, nevarēs jaukties. Protams, atdot savus grožus viņš nevēlas, bet tad vismaz mājas iedzīvotāji beidzot redzēs, kādas afēras viņš visus šos gadus ir taisījis. Un tie tantuki, kurus viņš tur apstrādā, lai paklusē, citādi būs jāiet par līdzzinātājām.

pirms 11 gadiem, 2009.08.31 08:46

ha

Paskatījos video, kaut kā nemanīju kaķu nagu pēdas...

pirms 11 gadiem, 2009.08.30 20:22

Inese

...un paskatieties vinjam aciis, kaa mazam beernam redzams, ka melo!

pirms 11 gadiem, 2009.08.30 13:00

Inese

To Kazha -- "Ar laiku viss atpakalj naak"! :)
Cerams, kaa maajas iedziivotaaji beidzot sanjemsies un atkratiisies no taa Kazha. Neviens cits jau negrib uznjemties to maajaas vecaakaa lomu, liekas klapatas, un Kazha jau arii tad noeestu dziivu. Tak buutu liidushi zem Gulbenes namiem vai kursh tur cits apsaimnieko paareejaas maajas un miers.
Dzirdeets, ka Kazha Riigaa arii liidziigus "suudus" pietaisiijis un atbeedzis uz mazpilseetu. Tagad atkal dabuus beegt!

pirms 11 gadiem, 2009.08.30 12:58

Valters

Man liekas tai majas iemitnecei Inārai ar Kažu ir SEX , tapec viņa cenšas izdomat pasaules lielakus stulbumus par nabagiem miņkam lai attaisnot šo veco idiotu !!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.29 09:17

Es domāju, ka te ir darbiņš suņu un kaķu saimniekam Šerlokam Mārtiņam Holmsam, kas pilsētas pārvaldē, lai savu algu atstrādā

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 23:39

diāns

plombi norāva Maikls Džeksons. Viņš, iemiesojies kaķa izskatā, atlidoja no viņsaules un to izdarīja. Vietējie minkas nebija spējīgi uz šādu teroraktu, tāpēc Džeksons palīdzēja. Ja kāds tam netic, jo sliktāk tam. Bet vietējos kaķus lieciet mierā, citādi tiešām viņi sāks ne tikai plombes raut.....

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 20:44

Bijušais majas 2\3 iedzivotais

Visam tam ir Kažas vaina . Viņa otra dzivesvieta ir pagrabs , un nepamanit to plombu viņš nevareja . Bet miļie 2\3 majas iedzivotai , ka jus varat ciest to šizofreniķi Kažu , sataisat sapulci un ka sūdu izmetat viņu no majas vecaķiem !!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 18:17

Ir nu gan tai mājai sētniece, nav kauna rādīt nesatīrīto. Un kādi pagrabiem logi, tā tak paraugmāja, paraugpārvaldnieks, viss likumīgi, cik tālu novedusi likumu sludināšana.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 16:48

Ja jau tik perfekts mājas vecākais, tad kāpēc neaizbāza visus caurumus ciet, lai kaķi netiek iekšā. Atslēga tak bija tikai pie viņa. Citos vainu meklē, pats sevi neredz.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 15:41

:)

Es uzskatu, ka tagad ir jāizsludinā vainīgā kaķa meklēšana un jāsauc viņš pie atbildības...:)

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 14:47

Pipars

Pilnīgs sviests tas virsraksts. Iedzīvotāji kāķus nevaino, tie ir viena konkrētā cilvēka murgi - ir tur viena tāda aktīviste, kaķu nīdēja.
Kaža jau sen jūtās kā mājas saimnieks, bāž savu degunu kur grib, visur okšķerē, kā kurš dzīvo un kāpēc vienā dzīvoklī ir tā, bet citā savādāk. Nevienam nav noslēpums, ka viņam paticis mācīt netikai mājas iedzīvotājus, kā remontēt savus dzīvokļus, bet arī celtniekus kuri būvējuši rotaļu laukumu pie mājas. Katru rītu viņš gājis tiem klāt un pamācījs, bet nu suns rej, bet karavāna iet tālāk. Vienu vārdu sakot Kaža visus dostal ar savu "saimnieka"attieksmi un lai pats tiek ārā no šiem ***em. Atslēga no slitummezgla ir tikai viņam, ko viņš tur darīja, to jau zin tikai viņš. Un ja pat pieļautu ka to izdarīja kaķi ;), tad kāda h.. pēc, Kaža to nav pamanījis agrāk un ziņojis attiecīgajiem dienestiem, bet varbūt kaķi padzirdējuši ka nāk pārbaude, sarosijušies un iekļuvuši siltummezglā un speciāli norāvuši plombi, tādejādi atriebjoties Kažam par attieksmi pret viņiem. Ziniet tas ir kā saka iz "oblastij fantastiki" un ja šim murgam tic pārējie, tad mans ieteikums - mazāk skataties televizoru.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 13:27

Fatima

Par apkuri jau nu noteikti vajag slēgt līgumu ar pakalpojumu sniedzēju un norēķināties individuāli.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 13:02

kaza

jā, kaķis jau gan plombes noraus:)), varbūt peles norāva?!

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 12:14

Varbūt Kaža kungam būtu beidzot jāpārtrauc terorizēt māja, sen jau tā viņa kooperatīva cilvēki ir izstājušies, kā vispār var tāds pastāvēt, nav nekāda juridiska spēka tādam. Mājā neviens neko nezin kas notiek, cik kas maksā, un nedod dievs kāds pajautās, viss notiek likuma vārdā. Kā tāds likuma kalps varēja nepamanīt, ka plombes nav. Absurds. Varbūt beidzot arī mājas iedzīvotāji sadūšosies, lai no tāda atkteiktos.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 12:04

mja

Pareizi vecis saka, ka ja nav viņa paraksta par noplombēšanu, tad neviena tiesa to sodu piespriest nevarēs.

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 11:19

Vietējās ziņas