Iedzīvotājiem savstarpēji jāvienojas 2

Druvienas pagastā ir viena daudzdzīvokļu māja, kurā ir 18 dzīvokļi. Starp tiem 4 ir pašvaldības īpašumi.

Februārī ir notikušas divas mājas iedzīvotāju sapulces. Tajās viņi informēti par iespēju nodot objektu dzīvojamo ēku apsaimniekotāju un pārvaldītāju firmai SIA "Vidzemes būvnieks - serviss".

 

"Abas sapulces lielākoties bija informatīvas. Dzīvokļu īpašnieki ir sapratuši apsaimniekošanas būtību un to, ko viņi grib. Tagad dzīvokļu īpašniekiem ir tikai savstarpēji jāvienojas par to. Būtībā mums jau nav lielas izvēles, kā vien SIA "Vidzemes būvnieks - serviss", jo sī firma apsaimnieko objektus arī laukos. Iniciatīvu par ēkas nodošanu apsaimniekošanas firmas pārziņā izrādīja Druvienas pagasta pārvalde atbilstoši likumdošanai. Ēkai ļoti ir nepieciešams remonts, kas tur nav bijis, manuprāt, kopš tās pastāvēšanas sākuma," stāsta Druvienas pagasta padomes sekretāre Inese Zvejniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

pipī

Pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam. Ņemiet grožus savās rokās, tikai neticiet "Vidzemes būnvniekservisam". Šī firma līgumu noslēdz sev par labu, viņi ir noteicēji, bet mājas dzīvokļu īpašnieki ir ķīlnieki un protams maksātāji. Un pats dīvainākais ir tas, ka Gulbenes novada attīstības nodaļa ar saviem darbiniekiem ir iesaistīti šīs firmas lobēšanā, laikam jau saņem dividendes...

pirms 9 gadiem, 2011.03.10 08:42

Mīļie iedzīvotāji, apsaimniekojiet paši, pārņemiet ēku savā apsaimniekošanā no pagasta pārvaldes un jums tas būs krietni lētāk, kvalitatīvāk un labāk! Vienojieties un dariet darbus iedzīvotāji paši kopā. Painteresējieties, kā SIA Vidzemes Būvnieks-Serviss apsaimnieko mājas citos Gulbenes novada pagastos??????...........Aizbrauciet pie iedzīvotājiem, viņi jums pastāstīs visīstāko patiesību, parādīs tāmes, pateiks kāpēc....ir tā kā ir...un nemaz nav labāk sadarbojoties ar privāto apsaimniekotāju uzņēmumu. Esiet gudri, steigā nepieņemiet lēmumus. Vispirms visu noskaidrojiet.Lai jums veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.03.09 21:21

Vietējās ziņas