Iedzīvotājus aicina sadarboties 4Palielināt videonovērošanas kameru skaitu pilsētā un pagastos vai uzlabot sadarbību ar iedzīvotājiem? Gulbenes novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Imants Kublačovs izvēlas otro variantu. “Iedzīvotāji ir daudz vērīgāki par videonovērošanas kamerām, viņi redz visu. Ceru, ka runās, zvanīs, rakstīs un stāstīs mums,” “Dzirkstelei” saka I.Kublačovs.


Paredzams, ka pašvaldības policijai būs savs fiksētā tālruņa numurs ar automātisko atbildētāju. Ikviens varēs zvanīt policijai un ierunāt savu ziņu. “Iedzīvotājiem būs iespēja mums izteikt savas pretenzijas, ieteikumus, sūdzības,” stāsta I.Kublačovs. Pagaidām vēl šā tālruņa numura, kā arī interneta pašvaldības policijai nav. Pašlaik notiek sarunas, izvēloties operatoru.


Novadā būšot izvietotas arī speciālas pastkastītes, kurās iedzīvotāji varēs ievietot pašvaldības policijai adresētas vēstules.

Pašvaldības policijas ēkai Gulbenē, Rīgas ielā 65, telpas otrajā stāvā jau ir sakārtotas, aprīkotas ar mēbelēm un datortehniku. Paredzams, ka ar augustu pašvaldības policija sāks savu ikdienas darbu novadā, ko iedzīvotāji uzreiz redzēs un jutīs, notiks regulāras dežūras naktīs nedēļas nogalēs, kad Gulbenē parasti raksturīga pastiprināta alkohola lietošana sabiedriskās vietās. Iereibušos naktsmiera traucētājus pašvaldības policisti ir tiesīgi administratīvi aizturēt uz četrām stundām, norāda I.Kublačovs. Ja iereibusī persona spēs adekvāti nosaukt savu dzīvesvietu, policisti mēģinās cilvēku nogādāt tur.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

***

Kāda jēga tam visam,točkas kā bijušas, tā būs!

pirms 7 gadiem, 2014.07.13 10:03

HA

"ar augustu pašvaldības policija sāks savu ikdienas darbu novadā, ko iedzīvotāji uzreiz redzēs un jutīs"........, PAR REDZĒŠANU NEKAS, bet ko tad mēs jutīsim?! Kaut gan, ko var prasīt no Izraēlas drošības akadēmijas absolventa (LV gan tādas mācību iestādes nav un nav bijusi). Vienīgi to trako elektro šoka ierīci sajutīsim........

pirms 7 gadiem, 2014.07.13 18:26

ups

Varbūt kameras novadam būtu izmaksājušas lētāk, kā PP izveidošana???

pirms 7 gadiem, 2014.07.14 16:07

Vietējās ziņas