Iedzīvotājus neapmierina ceļa Gulbene – Balvi remontējamā posma pašreizējais stāvoklis 8

Ar ceļa Gulbene – Balvi remontējamā posma pašreizējo stāvokli neapmierināti ir gan autovadītāji, gan autobusu šoferi. Balvu iedzīvotāji izvēlas braukt pa Rēzeknes ceļu caur Rugājiem apkārt. Tur ir desmit kilometru līkums, bet viņiem nav jāpārvar šis remonta posms.

A.Liedskalniņš skaidro, ka būvuzņēmējs regulāri apseko un veic uzturēšanas darbus.

“Tā kā laika apstākļi ir nepastāvīgi februārim, ir apgrūtināta satiksmes kustības un uzturēšanas darbu kvalitatīva nodrošināšana,” viņš saka.

Būvuzņēmējs ir nodrošinājis, ka sistemātiski katru dienu ir autogreiders, kas strādā autoceļa remontposmā. Būvdarbus atsākšot martā.Novērojumi liecina, ka arī paši autovadītāji grēko, jo neievēro ceļu satiksmes noteikumus - ja ir ātruma ierobežojums, tad tas ir jāievēro.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Labais

Salīdzinot ar situāciju, kāda bija iepriekš, ceļš ir stipri labāks un var redzēt, ka" būvuzņēmējs regulāri apseko un veic uzturēšanas darbus", tomēr paliek atklāts jautājums, kas to liedza darīt iepriekš, visu remonta laiku?

pirms gada, 2019.02.22 07:52

Janeks

Cilvēki jūs esat tiešām tik stulbi un nesajedzat kāda jēga ir stumdit dubļus uz priekšu un atpakaļ loģiski ka parādījās plusi viss sāka kūst un ūdens uz ceļa būs kamēr apkaltis viss... Te tik daudz gudrisu nez kāpēc nestrādājot LAU tad noteikti viss būtu perfektu ja tādi bez smadzeņu rādījumi tur sēdētu ka jūs!

pirms gada, 2019.02.22 10:27

Popo

Nuja nuja LAU strādā pārgudri un inteliģenti cilvēki, kā tad. Tik nezkāpēc vislatvijas ceļi ir dramatiski un pilnīgā nestāvoklī. Rādās- ar smedzenēm apveltītie LAU darbinieki tik tiešām TUR sēž un vīlē nadziņus kājas pret debesīm saslējuši.

pirms gada, 2019.02.22 12:02

Labais - Janekam

Cilvēk! Jūs esat tiešām tik stulbs, ka nesaskatiet iespēju šķembas bērt un līdzināt, kā to izdarīja tikai pēc saceltās ažiotāžas? Un vēl....... Ja jau esi tāds dubļu stumdīšanas uz priekšu un atpakaļ speciālists, vai pats nestrādā LAU?

pirms gada, 2019.02.22 14:37

....

Agrākos laikos par tādiem sūdiem cietumā ieliktu

pirms gada, 2019.02.22 10:39

Cirvis.

Sakiet,vai sāls maisījums(ko lietoja visu ziemu) neietekmēs,negatīvi,ceļa seguma mūžu,pēc asfalta uzlikšanas?

pirms gada, 2019.02.22 12:04

Kristīne

Šodien ir jau 16.septembris un visu šo laika posmu no ziemas, gan pavasari, gan vasaru un joprojām ceļš ir briesmīgā stāvoklī. Darbi ir apturēti, bet cilvēkiem jābrauc katru dienu, tā ir liela neērtība, gan laika ziņā, gan papildus izmaksas katram braucējam, nelabvēlīgi ietekmē transpirtlīdzekļu tehnisko stāvokli, bieži jamaina filtri un ar to saistītäs papildizmaksas, kā arī automašīna ir drausmīģi netīra. Cik es saprotu, paveiktais ir tehniski nepareizi, remontdarbi apturēti, cilvēķi ir situācijas ķīlnieķi.
Kā var izdemolēt tik garu ceļa posmu, kad tas tiks izremontēts?

pirms gada, 2019.09.16 13:34

Vietējās ziņas