Iegādāsies nekustamo īpašumu 4

Novada domei iegādājoties kādai personai piederošo nekustamo īpašumu Gulbenē, Bērzu ielā 10a, tiks iegūta spēļu laukuma teritorija Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestādei.

Šādu lēmuma projektu deputāti izskatīja tautsaimniecības komitejas sēdē un deva savu akceptu. Tas tiek virzīts izskatīšanai tālāk domes sēdē. Īpašums tiks iegādāts par 1465 eiro. Pilsētas pārvaldes vadītājam Jānim Naglim tiks uzdots noslēgt pirkuma līgumu un organizēt nekustamā īpašuma pārņemšanu.


Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Andis Caunītis sēdē klātesošos informēja, ka būs iespēja paplašināt atpūtas laukumu. Viņš arī norādīja, ka cena, par kuru tiek piedāvāts iegādāties, nav tā pati mazākā, bet nav arī lielākā, tā ir vidējā tirgus cena par atbilstošo platību. Pilsētas pārvalde arī atbalsta to iegādāties, lai bērnudārzam būtu vēl viena spēļu laukuma teritorija.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

padla

Varētu padomāt,ka tagadējās strūklakas ir pieaugušajiem!:)))

pirms 7 gadiem, 2014.08.22 07:24

....

Vajag priekš jauniešiem izbūvēt atpūtas un sportam domātus trenežierus kuri būtu pieejami bez maksas katrā diennnakts laikāk kā tas ir daudzās pilsētās latvijā.vini izskatās tādi pasi kā sveķu internātskolā.riebjaas ka jauniesi tikai pīpē un nodzerās....

pirms 7 gadiem, 2014.08.22 09:32

Gulbenietis

Var aizņemties no Sveķu internātpamatskolas trenažierus un pārcelt uz Gulbeni, bet bērniem attīstīt vairāk aktivitāšu trenažierus par ESF lidzekļiem! Par iedalīto naudu to ir ļoti maz!

pirms 7 gadiem, 2014.08.23 19:21

Vietējās ziņas