Iegādāts brīvās cīņas paklājs, ieklāj Galgauskas sporta zālē 14

Gulbenes novads no Latvijas Sporta Cīņas federācijas ir saņēmis brīvās cīņas paklāju, kurš ir ieklāts Galgauskas pagasta sporta zālē. Par to informē "Gulbenes K.S.P." pārstāvis Aigars Cīrulis.
A.Cīrulis stāsta, ka liels paldies par iespēju Gulbenes novada pašvaldībai iegādāties brīvās cīņas paklāju jāsaka Latvijas Sporta Cīņas federācijas prezidentam Armandam Zvirbulim, kā arī Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam un Sporta pārvaldes vadītājam Laurim Krēmeram. Sarunas par brīvās cīņas paklāju tika uzsāktas 2019.gada augustā, un piektdien, 13.martā, tas tika ieklāts jau Galgauskas sporta zālē. "Galgauskas sporta zālē tagad notiks treniņi, treniņnometnes un arī sacensības. Brīvās cīņas paklājs ir pieejams visiem brīvās cīņas sportistiem, kuriem vien ir vēlēšanās! Līdz šim mums nebija tādas atbilstošas vietas, kur īsti trenēties. Treniņi notika Gulbenes stadiona telpās, bet tās nebija atbilstošas treniņiem. Tā kā Galgauskas skolu slēdza, tad Galgauskas sporta zāle bija labs risinājums, kurā šo paklāju ieklāt. Tagad varēs notikt normāli brīvās cīņas treniņi. Ja viss būs labi, tad treniņi atsāksies pēc 14.aprīļa," stāsta A.Cīrulis.
Viņš norāda, ka pašvaldība par šo paklāju samaksāja 3000 eiro plus PVN. "Paklājs ir mazlietots, jo jauni šādi paklāji ir dārgāki," saka A.Cīrulis.
Labākais risinājums, kā brīvās cīņas sportisti nokļūs līdz Galgauskas sporta zālei uz treniņiem, vēl tiks meklēts. Pagaidām ir doma, ka uz treniņa vietu Galgauskā sportistus vedīs treneri, un arī vecāki iespēju robežās palīdzēs. "Domāsim par to, lai pašvaldība rod iespēju ar sportistu nogādāšanu uz Galgauskas sporta zāli," skaidro A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Robiņš

Forši dzīvot Gulbenes novadā dažiem sporta veidiem. Vairāk kā 10 štukas sporta veidam, trīs ar pus inventāram, pieci simti vitamīniem, vesela sporta zāle atdota. Tagad vēl prasīs naudu, lai braukātu uz treniņiem. Paldies Dievam, ka šefošanai atlicis mazliet vairāk par gadu.

pirms gada, 2020.03.16 11:15

Te.

Te nevar nepiekrist, nu jau aizliegtās vielas arī sanāks pa novada naudu.

pirms gada, 2020.03.16 16:09

Galgauska

Paklāju ieklāja, un visi pārējie sporta veidi zālē nenotiks, volejbols, basketbols atā :D

pirms gada, 2020.03.16 14:47

Tirza

Tieši tā. Nevienam neprasa, lai tikai bērnībā abižotais varētu piepildīt savas iegribas. Pie kājas visi pagasta cilvēki!

pirms gada, 2020.03.16 16:25

atbilde

ko nebraukāt, ja novads visu apmaksā.

pirms gada, 2020.03.17 13:55

kārtējā afēra

Izļurkāts,saburzīts paklājs nemaksā 3 štukas.Vai tad lielākas un attālākas čuhņas neatradās,kur viņu uzklāt,cik maksās transports no Gulbenes 20+20 km?Un kā ar sportistu personīgo higiēnu,vai būs iespējas nomazgāties pēc treniņiem, vai būs jābrauc mājās sasvīdušiem un smirdīgiem kā seskiem.

pirms gada, 2020.03.17 14:20

Tam no malas.

Kā nerakstīs-un nedabūs-ja vīrs deputāts,un sporta komisījas loceklis,un cīrulim,sieva deputāte,un pats arī sporta komisījā!

pirms gada, 2020.03.18 08:18

P.S.

Kāds sporta komisijas loceklis savulaik oficiālajā sanāksmē nosauca par sektu

pirms gada, 2020.03.18 08:47

info

Portālā Powerliftings.lv var atrast daudz interesanta. Tur mēs uzzinām, kurš šajā federācijā ir gan juridiskā komitejas, gan disciplinārās komisijas loceklis, kas pārstāv federāciju kā preses pārstāvis, kuri ir tiesnešu korpusā(piemēram, galvenais soģis Apē...izcīna 2.vietu savā svara kategorijā).

pirms gada, 2020.03.18 10:18

Xxx

Daudzi teica,pēc vēlēšanām,ka Cīrulis tagad uz nebēdu grūdīs naudu savās interesēs,mūsu nodokļu maksātāju. Kas kārtējo reizi pierādās.

pirms gada, 2020.03.18 18:24

Yyy

Kamēr būs pašreizējā vietvara, zēns var priecāties. Laiks visu saliks pa vietām un katrs finālā saņems pelnīto. Jāgaida pašvaldību vēlēšanas. Vajag izturēt šo bezkompromisa anarhiju.

pirms gada, 2020.03.18 21:23

Vietējās ziņas