Iekrīt pamatīgā bedrē 6

Kāda jauna sieviete, nesot klēpī savu mazo bērnu, iekrita pamatīgā bedrē, kura izveidojusies uz Gaitnieku ielas pie daudzdzīvokļu mājas 1a.

Tā kā bedre ir pamatīgi dziļa, sieviete pamatīgi sasitusies. Viņas neapmierinātība ar notikušo ir pamatota. Sāpošas kājas un pamatīgi zilumi ilgu laiku liecinājuši par nepatīkamo atgadījumu. Labi, ka kritienā smagi nav cietis viņas bērns.


Lai nepieļautu iespēju, ka šādā situācijā nonāk vēl kāds cilvēks, "Dzirkstele" sazinājās ar sabiedriskās kārtības sargu Mārtiņu Didrihsonu - Linardu - Nuku, kurš norādīja, ka šādos gadījumos var ziņot Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālistam saimnieciskajos jautājumos Jurim Aleksānam.


Laikraksts sazvanīja J.Aleksānu un izstāstīja viņam šo nepatīkamo atgadījumu. Viņš solīja nekavējoties reaģēt un bedri aizlāpīt. Pēc nepilnas stundas tā jau bija aizbērta ar šķembām.


"Tā nav pirmā reize, ka tajā vietā ir izveidojusies pamatīga, dziļa bedre. Arī agrāk asfalts tajā vietā ir iebrucis un ticis lāpīts. Zinu, ka apmēram pirms diviem gadiem, bedrē bija iebraukusi mašīna, vēl palīdzēju izstumt. Visticamāk, ka tajā vietā apakšā ir kaut kādi ūdeņi, kas regulāri šādas bedres izskalo," stāsta J.Aleksāns un piebilst, ka šādos gadījumos iedzīvotāji par to var informēt, zvanot uz pilsētas pārvaldi pa telefonu 64473194.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

---khm khm

pat ne vienaa rakstaa, bet tikai pirmajaa rindkopaa viss ir "pamatiigs", nu izlasiet pirms publicejiet, dzirksteliit.

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 01:43

khm khm

kas tas par pamatīgu rakstu - man liekas, ka ar 7 reizēm vārda "pamatīgs" izmantošanu vienā rakstā būs par maz, varbūt vajadzēja vēl kaut kur pāris desmitus iespraukt!

Lai dzīvo latviešu valodas stilistika un žurnālistikas pamatīgās bedres

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 22:04

vēl viens sargs

Jā man tas pats jautājums kam Gulbenē tāds kārtības sargs vispār vajadzīgs, kurš neko nedara vieniem vārdiem sakot mīkstais, bet algu labu saņem neko nedarot labāk viņa algu kaut kur noderīgāk izlietotu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 21:11

sargs

kam jums Gulbene tas kartibu sargu,tik lasu zvana kartibu sargam cilvēki.Bet tas tik saka zvaniet uz policiju,zvaniet tam ,tam.Kam viņš tur vajadzigs tik tērē nodokļu naudu un vizina savu dāmu ar dienests auto

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 17:45

Vietējās ziņas