Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iela pie slimnīcas ir slēgta! 14

Ūdens sācis iet pāri arī ceļam Gulbenē, kur ir vecā poliklīnika. Šodien tur tika uzlikta aizlieguma zīme, jo parādījusies problēma ar augstu riska pakāpi. "Aizliegums ir ne tik daudz tāpēc, ka tur strauji iet ūdens, bet tajā vietā apakšā ir vecā siltumtrase. Tā kā pa veco siltumtrasi izrāva ūdens strūklu un nav zināms, cik labi ir nostiprināta šahta, un ja tur skalos ārā smiltis, kāds vēl var iegāzties iekšā," norāda pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis. Vairāk par plūdiem foto (papildināts) šeit.

Viņš arī piebilst, ka ir tādi, kas aizlieguma zīmi ignorē, bet autovadītāji brīdināti ir, ka var ielūst un notikt nelaime.


"Kā apvedceļš jāizmanto Madonas šoseja, lai tiktu uz Stāķiem vai Šķieneriem," saka A.Caunītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Ciemiņam

Padomju laikos arī bija bargas ziemas un sniega arī bija daudz,bet tanī vietā nekad problēmu nebija.Diemžēl ar tādu valdību kā pie mums laikam pat pasaules galu nevajadzēs!

pirms 6 gadiem, 2013.04.19 16:53

ciemiņš

Cik ļoti ir ir izlaisti cilvēki, pie mazākajām grūtībām ir jāsaceļ tik liela panika. Ja ņem vērā to, cik daudz bija sniega, Jūsu pilsētā plūdu nav. Un visbeidzot, varbūt beidziet vaimanāt, esiet iecietīgāki un saprotošāki. Citādi, ja palasa Jūsu komentārus, pasaulei gals klāt.

pirms 6 gadiem, 2013.04.19 10:12

alis

Visa vaina ka laikā neattīrija caurtekas galu no kokiem un citām drazām.

pirms 6 gadiem, 2013.04.19 08:45

"Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Gulbenes daļas komandieris Vijārs Griķis informēja, ka situācija novadā tiks kontrolēta. Iedzīvotāji droši var vērsties pēc palīdzības, ja tāda būs nepieciešama." - kamer tiks kontrolēta, pali jau būs beigušies...:))

pirms 6 gadiem, 2013.04.19 08:24

laura

Griķis rokas kabatā salicis un domā , ka varens.....nav un nebūs problēmu. Vēl deputātos lien iekša. Tā jau visu nolaidis. Braukā un kaķīšus no kokiem cilā nost!!!!! Būtu stāvējis pie caurtekas un ar spaini nesis ūdeni uz otru galu, ja prāta nav savādāk ko darīt!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.04.19 08:06

Autobusi uz Stāķiem un Šķieneriem kursē, tikai ar lielu līkumu.

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 20:15

***

Autobusi uz Stāķiem, Šķienieriem kursē? Varbūt kāds zina...

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 19:54

Vienkārsi lasītaja.

Ak, vai ! Atceroties tos gadus, cienījamais Kraukļa kungs izrīkoja, lai atver slūžas no Dzirnavu dambja un tad nu bija skati. Ka vēl tagad atceros - zaudējumi mērāmi simtos latu.Toreiz veica remontdarbus, lai tas neatkartotos un visas komunikācijas tikšot savestas kārtībā. Man tā vien šķiet, ka kaut ko darīja, bet uz papīra veikto darbu apjoms bija krietni lielāks. Tagad ir tā - rudenī ūdeni aizlaida, upe caursala, kūstot sniegam, upē veidojās ledus gabalu sastrēgumi. Upe un grāvji aizauguši, pie nepareizas ūdens līmeņa regulēšanas. A. Birznieks uzcēla savu sainiecības ēku vecajā upes gultnē,kā rezultāta slīkst. Slūžas stāv vaļā, jo lūk L.Miezītei arī labāk, ja ūdens mazāk, bet šie cilvēki nav vienīgie, kas izbauda ūdens tuvuma komfortu un pavasaros ar ziemas sniega dāsnumu var raudzītie palu ūdeņos. Arī tā divstāvu māja pie vecās poliklīnikas vienmēr slīkst, jo tās īpašnieki neko nedara aizsardzībai. Tas pedējos gados, kā sāka ūdens līmeni regulēt, viss aizgājis nepareizi.

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 19:07

soditais

ja loti forsa celu policijas attieksme viena gala stav tris masinas un rada ka nevar braukt otra gala neka tik visi brauc kas nepamama kaut gan pat ap 3 vl pat apvadcels nebija noradits un ar policijas no staku puses nebija kas paraditu ka nevar braukt ka otra gala un tik soda visus pec kartas jauki!!! pilnogi besi neapstrides manu lemumu griezishos bez tabu un ta talak lai tik nomelnotu par sadu stulbu attieksmi!

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 18:47

Pēc iepriekšējiem plūdiem kāds no varas vīriem teica, ka viss ir sataisīts, vairāk tāda nebūs...

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 17:35

Šausmas! Tā ir bezatbildīga rīcība. Jau cik gadus nevar rekonstruēt šo posmu. Aunu pieres!

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 17:10

šoferītis

...balsojiet par ZZS un krustiņu pievelciet Nr.8, mums taču nav problēmu...

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 16:54

Vietējās ziņas