Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielu rekonstrukcijas darbi tuvojas nobeigumam 4

Visu vasaru Gulbenes pilsētas ielās notika rekonstrukcijas darbi. Šobrīd tie pamazām tuvojas nobeigumam.

Gulbenes pilsētas pārvaldes Komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš informē, ka lielākajā daļā rekonstruējamo ielu darbi rit pēc plāna.

 

"Iespējams, varētu gadīties kādas nelielas aizķeršanās ar Lazdu ielu, jo daži iedzīvotāji vēl pēdējā brīdī izdomāja, ka viņiem vajag ūdensvadu un kanalizāciju, tādēļ darbi tur nedaudz iekavējās, taču cerams, ka līdz šā mēneša beigām arī Lazdu iela tiks sakārtota," saka J.Krastiņš.

 

Ielu rekonstrukcijas projekta 2.kārtas 2.apakškārtā bija paredzēts sakārtot vairākas pilsētas ielas: Dzelzceļa, Nākotnes, Lazdu, Parka, Līkās ielas posmu no Robežu līdz O.Kalpaka ielai, O.Kalpaka ielas posmu no Blaumaņa līdz Parka ielai, kā arī Vidus ielas posmu no Rīgas līdz Ozolu ielai, kā arī Ābeļu ielas posmā no Līkās līdz O.Kalpaka ielai rekonstruēt ietvi.

 

"Parka ielā darbi vēl nav uzsākti. Ja būs finansējums un atļaus laika apstākļi, ziemā tiks rekonstruēta arī Parka iela. Projekta 2.kārtas 2.apakškārtas darbiem pilnībā jābūt pabeigtiem līdz 2012.gada 30.jūnijam," piebilst J.Krastiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

tētis

kad pilsētā sakārtos šļībās zīmes tik pretīgi iskatās un šķībo luksaforu ( ābeļu .kr.un kalpaka.kr.skolas.kr.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 07:41

Netrūka fotoradars tur vai kas cits. Nevaru iedomāties. xD

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 17:25

Tas_pats

Tak brauc iekšā, kā to jau sen dara visi pārējie un nebūs atkal jāčīkst forumā.

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 17:16

spītniece

man interesē kad novāks zīmes o uz nākotnes ielas. tehnikas un strādnieku nav jau kādu laiku? taisiet vaļā ceļu..

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 15:38

Vietējās ziņas