Ielūdz uz koncertu “Svētki mūzikai” 1

Gulbenes Sporta centrā 28.februārī pulksten 17.00 notiks Gulbenes rajona padomes, pilsētas domes un Lietuvas Rietavas pašvaldības kopīgi organizēts koncerts "Svētki mūzikai".

Koncertā piedalīsies Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris un stīgu kamerorķestris diriģenta Donāta Veikšāna vadībā, kā arī Gulbenes Valsts ģimnāzijas jauniešu jauktais koris "Silver" diriģentes Lauras Anžes vadībā. Ī

 

pašs viesis pasākumā būs Rietavas ģimnāzijas jauniešu mūsdienu un moderno deju kolektīvs, ko vada Janīna Drevinskene un Giedre Žlibiniene.

 

Gulbenes mūzikas skolas kolektīvus ar rietaviešiem vieno cieša un sirsnīga draudzība.

 

"Mēs vairākkārt esam bijuši Rietavā, lai muzikāli atbalstītu viņu projektus, tagad viņi brauc pie mums. Tomēr galvenais šā pasākuma mērķis ir veidot ciešāku sadarbību starp jauniešiem. Šodienas apstākļos mums ir jāatbalsta jaunieši," stāsta rajona padomes konsultants kultūras jautājumos Donāts Veikšāns.

 

Viņš stāsta, ka 28.februārī nav paredzēts tikai koncerts. Šajā dienā Gulbenes katoļu baznīcā notiks arī kopīgs svētbrīdis, ko vadīs Romas katoļu baznīcas priesteris Vjačeslavs Bogdanovs kopā ar priesteri no Rietavas.

 

Gulbenes rajonam ir parakstīts abpusējs sadarbības līgums ar Rietavas pašvaldību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

muziķe

Ar nepacietību gaidu šo pasākumu!Tas noteikti būs kas skaists!

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 17:24

Vietējās ziņas