Ielūdz uz labdarības koncertu (labots) 4

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jaunieši vēlas palīdzēt smagi slimajiem bērniem, organizējot labdarības koncertu „Lai sapņi piepildās!". Savāktie līdzekļi tiks novirzīti šīgada vasaras nometnei nedziedināmi slimajiem bērniem.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas pedagoģe Arta Bērziņa stāsta, ka koncerts notiks Gulbenes kultūras centrā 19.aprīlī pulksten 17.00. Koncertā piedalīsies koris „Silver", deju kolektīvs „Rūsiņš", vokālais ansamblis, hiphopa dejotāji, vingrotāji, kā arī mūzikas skolas audzēkņi.

 

Pirms Lieldienām Gulbenes novada valsts ģimnāzijas audzēkņi ar saviem priekšnesumiem vēlas iepriecināt novada iedzīvotājus un aicināt atvērt savas sirdis, atbalstīt nedziedināmi slimos bērnus, radot prieka un laimes sajūtu. Pirms koncerta par ziedojumiem varēs iegādāties bērnu grāmatu "Sienāzīšu ceļojums uz Mēness".

 

Nedziedināmi slimo bērnu kvēlāko vēlēšanos „kļūt veselam" īstenot nav iespējams, taču katram no viņiem ir arī kāds mazāks sapnis, kuru kopīgiem spēkiem piepildīt. Jau sesto gadu sadarbībā ar bērnu paliatīvās aprūpes biedrību tiek organizētas labdarības akcijas, kurās savāktie ziedojumi tiek novirzīti vasaras nometņu organizēšanai nedziedināmi slimajiem bērniem un viņu vecākiem.

 

Tā ir iespēja mazajiem pacientiem kopā ar vistuvākajiem cilvēkiem pabūt ārpus ierastās vides. Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība plānojusi iegādāties piecus portatīvus sekrēta atsūcējus, kas nepieciešami slimo bērnu ikdienas aprūpē - tie nodrošina iespēju mazajam pacientam iziet pastaigās, kā arī aktīvi iesaistīties aktivitātēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Arta2

Paldies visiem, kuri piedalījās Saziedoja 218Ls tikai žēl, ka šada veida pasākumus ignorē masu mēdiju.....

pirms 9 gadiem, 2011.04.26 14:31

Cilvēki mīļie,lasiet rakstu katru rindiņu un tikai tad ievietojiet komentārus.Nu nevajag jaukt divas dažādas lietas.

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 11:38

\arta2

koncertā piedalīsies mūzikas skolas audzēkņi nevis pūtēju orķestris.

pirms 9 gadiem, 2011.04.13 16:31

Vietējās ziņas