Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieplāno gada pēdējo novada domes sēdi

Novada domes šāgada pēdējā domes sēde ir paredzēta 29.decembrī pulksten 9.00. Tā noteicis domes priekšsēdētājs Andris Apinītis.

Sēdē kā klausītāji ir tiesīgi piedalīties visi interesenti. 21.decembrī pulksten 10.00 notiks tautsaimniecības komitejas sēde, pulksten 13.00 – sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde, pulksten 15.00 – izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde.

22.decembrī pulksten 9.00 paredzēta finanšu komitejas sēde.

Visas komiteju sēdes ir atklātas, un tajās piedalīties kā klausītājs ir tiesīgs ikviens interesents. Izņēmums ir vienīgi atsevišķi jautājumi sociālo un veselības jautājumu komitejas sēdē, kas personas datu aizsardzības dēļ tiek skatīti slēgtajā daļā. Šīs komitejas sēde turklāt tradicionāli notiek novada sociālā dienesta ēkā Gulbenē, Dīķa ielā 1. Visas pārējās komiteju sēdes notiek Ābeļu ielā 2.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas