Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepriecina maznodrošināto ģimeņu bērnus 1

Pirms Ziemassvētkiem Gulbenes novada sociālais dienests organizēja pasākumu Gulbenes novada maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem.

Viņi saņēma akciju sabiedrības “Laima” Ziemassvētku akcijas laikā sarūpētās dāvanas. To bija tik daudz, ka tās aizpildīja gandrīz visu Gulbenes kultūras centra foajē. Dāvanas saņēma vairāk nekā 270 novada bērni. Tika piepildīti viņu sapņi, ko bērni pirms šī pasākuma atklāja savos zīmējumos, cerot, ka Ziemassvētku vecītis atnesīs viņu sapņu dāvanas.

“Sociālais dienests saņēma piedāvājumu iesaistīties “Laimas” rīkotajā labdarības akcijā. Dienesta darbinieki apzināja bērnu skaitu maznodrošinātajās ģimenēs, kā arī tikās ar katru bērnu personīgi. Labdarības akcijas rīkotājiem ziņojām par bērnu skaitu. Mums tika atsūtītas atklātnītes, ko izdalījām bērniem, lai viņi uz tām varētu uzzīmēt savu sapņu dāvanu un uzrakstīt vēlējumu. Tad aizpildītās atklātnītes nogādājām “Laimas” namiņā. Visas bērnu vēlmes tika izpildītas viens pret vienu. Tiesa, vēl visi bērni nav saņēmuši savu izvēlēto dāvanu, jo tās vēl tiek sūtītas, bet viņi var būt droši, ka atklātnītē rakstītais sapnis noteikti piepildīsies,” saka Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs.

 Ar bērnu zīmējumiem un vēlējumiem aizpildītās kartītes ar sapņu dāvanām tika nogādātas uz “Laimas” namiņu Rīgā, kas pie leģendārā “Laimas” pulksteņa darbojas piekto gadu. Tā mērķis ir ar sabiedrības atbalstu piepildīt vairāk nekā 1100 Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus. Namiņā ikviens iedzīvotājs varēja izvēlēties kādu no kartītēm, sarūpēt bērna sapņu dāvanu un nogādāt to atpakaļ “Laimas” namiņā. Uz Gulbeni sarūpētās dāvanas tika atvestas ar sociālā dienesta palīdzību. J.Antaņevičs pateicas dienesta darbiniekiem par iesaistīšanos šajā akcijā, jo ir ieguldīts liels darbs, lai iepriecinātu maznodrošinātās novada ģimenes.  

Sapņu dāvanas bija ļoti dažādas. Bērni bija vēlējušies dāvanā saņemt velosipēdus, grāmatas, dažādas rotaļlietas, mūzikas instrumentus, ragaviņas, mobilos tālruņus, datorus, slēpes, videokameru un vēl daudz ko citu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Agate

Es biju rakstijusi telefona macinu kleitu un kutpes un stilīgu apgerbu un vel dadz ko citu

pirms 3 gadiem, 2017.01.03 14:40

Vietējās ziņas