Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iereibušai mātei Gulbenes bērnudārzā bērnu neuztic 11

Otrdien, 9.jūnijā, “Dzirkstele” bija lieciniece tam, kā kādā Gulbenes bērnudārzā tika izsaukta pašvaldības policija, jo kāda māmiņa pakaļ savam bērnam bija ieradusies stipri iereibusi.Bērnudārza darbinieki atteicās nodot bērnu iereibušas mātes rokās un izsauca pašvaldības policiju, lai risinātu problēmu. Policisti ilgi un mierīgi risināja dialogu ar sievieti. “Šādas situācijas notiek ļoti reti,” “Dzirkstelei” saka novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards. Viņš skaidro, ka šādos gadījumos pašvaldības policija meklē otru vecāku vai vecāka pārstāvi, piemēram, vecmāmiņu. Par situāciju tiek arī paziņots novada bāriņtiesai. Par konkrēto gadījumu M.Didrihsons-Linards piebilst – bērns paliek bērnudārzā tik ilgi, kamēr viņam neierodas pakaļ kāds cits no ģimenes pieaugušajiem, kuram var uzticēt bērnu. Iereibušo māti šādā gadījumā neaiztur, jo šobrīd nav ziema un cilvēks nav apdraudēts klimatisko apstākļu dēļ, turklāt tiek ņemti vērā ētiskie apsvērumi. “Nevar bērnu priekšā māti vest prom. Tā būtu emocionālā vardarbība pret bērniem,” skaidro M.Didrihsons-Linards. Viņš piebilst, ka konkrētajai sievietei tika piedāvāts vienkārši doties mājās.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Mamina

Vai tad obligati,bija jazino barentiesai?Kapec darzinos citiem dod bernus kuri nav sasniegusi 14.gadus. Tad audzinatajas ari parkap likumus,un ari jazino barentiesai.

pirms mēneša, 2020.06.13 04:59

Es

Jūs pati saprotat ko uzrakstījāt?? Tas jums liekas normāli dzērušai mātei atdot bērnu, protams, ka vajadzīga pārbaude, neviens ar galvu domājošs vecāks darba dienā pēc bērna pillā neatļautos iet!:))

pirms mēneša, 2020.06.13 08:08

Māmiņai

Pareizi ,ka ziņoja bāriņtiesai. Tu,māmiņa, laikam baidies,ka arī par Tevi var ziņot,jo laikam piederi šai kategorijai.

pirms mēneša, 2020.06.13 12:00

Māmiņai

Iemācies,māmiņ, pareizi rakstīt vispirms,tikai tad vāvuļo te muļķības!

pirms mēneša, 2020.06.13 12:02

!!!

Kārtējais gadsimta notikums! Laikam galīgi vairs nav par ko rakstīt.

pirms mēneša, 2020.06.13 07:55

Gulbeniete

Pulnīgi pareiza rīcība.Nau ko dzērušai nākt pēc bērna.Un kāds sakars ar gadiem.Runa iet par dzērušu māti.

pirms mēneša, 2020.06.13 08:08

###

Ja māte ir no zemākās kārtas ,tasir noziegums,ja no augstākām aprindām,tas netiek pamanīts.

pirms mēneša, 2020.06.13 20:33

Mamina

Ko jus te varat gudri runat.Lai audzinatajas ari ievero likumus,nevis bernus atlauj iznemt ara kuri nav sasniegusi 14.gadus.Protam vinam vienalga kas bernus iznem ara,katik atrak uz majam tikt.

pirms mēneša, 2020.06.14 07:57

!!!

Mīļie komentētāji, apžēlojaties un piedomājiet, kā pareizi jāraksta. Lasot jūsu tekstus ar milzum daudzām gramatiskām kļūdām, arī man tās automātiski sāk pielipt :(D!

pirms mēneša, 2020.06.15 20:42

Vietējās ziņas