Ierobežota piekļuve Gulbenes pašvaldības administrācijai 15

Ar 15.oktobri ir slēgtas sānu durvis, pa kurām apmeklētāji parasti gāja uz kasi Gulbenes novada pašvaldības administratīvajā ēkā. Tagad visa apmeklētāju kustība notiek tikai pa centrālo ieeju, kur vispirms katru ienākušo uzrunā klientu apkalpošanas centra darbiniece.
“Ne īsti kā ārkārtējā situācijā, bet mēģinām piesardzīgāk, vienkārši lieku plūsmu samazināt. Tagad klientu apkalpošanas centra meitenes uzrunās katru ienācēju, noskaidros, pie kā ir nācis, vai darbinieks ir uz vietas, vai iepriekš ir sarunāta tikšanās. Citādi apmeklētājs staigā pa visu ēku, raustot kabinetu durvis. Vajadzīga plūsmas kontrole, lai minimāla būtu klientu savstarpēja krustošanās saskare citam ar citu, apmeklējot kādu no speciālistiem. Mēģināsim visi būt piesardzīgi, solidarizēsimies,” “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.
Viņš akcentēja – ja vīrusa izplatības krīzes situācija valstī un novadā pastiprināsies, var gadīties, ka piesardzības pasākumi kļūs vēl stingrāki. Tomēr negriboties, ka apmeklētājiem tiek pavisam aizslēgtas novada pašvaldības administratīvās ēkas durvis. Vienlaikus svarīgi esot, lai pašvaldības darbiniekiem nav jādodas karantīnā, lai viņi ir spējīgi strādāt. Šobrīd administrācijas darbinieki strādā pēc tāda paša principa kā skolēni skolā – kā viena mājsaimniecība.
Viņš norāda - ienākot administrācijas ēkā pa centrālajām durvīm, priekšā ir informācija ar visu kabinetu numuriem. Arī tas atvieglo vajadzīgā speciālista atrašanu. Arī kase pagaidām darbojas, taču tās apmeklētajiem tāpat ēkā ir jāienāk pa centrālajam durvīm.
Nākot uz administratīvo ēku, apmeklētājiem ir vajadzīgas sejas maskas. A.Caunītis saka – ārā jau neviens netiek dzīts, bet būtu labi, ja apmeklētāji izmantotu individuālos pašaizsardzības līdzekļus, kā arī ienākot lieku reizi dezinficētu rokas. Uz vietas ir pieejami divu veidu dezinfekcijas līdzekļi.  A.Caunītis par sejas masku lietošanu saka – ja cilvēks ir slims, maska viņu nepasargās, taču tādā veidā tiek pasargāti apkārtējie. Pats galvenais princips ir ievērot savstarpējo distancēšanos, norāda A.Caunītis.     
Uz jautājumu, vai nākamajā nedēļā ieplānotās pastāvīgo komiteju sēdes deputātiem notiks klātienē, A.Caunītis atbild – to nav iespējams prognozēt, jo epidemioloģiskā situācija valstī mainās burtiski pa stundām. 

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Agris

Vai dieniņ! Un ko tad veikalos pārdevējas lai saka, kur simti dienā apgrozās? Cita kaluma cilvēki! Dome jāsargā!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.16 20:25

inna

tiešam sargājām balto taureņu impēriju, ka tik kas slikts nenotiek...., jo racionāla pierādījuma mums nav,r vāja argumentācija...

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 20:22

i

Ierobežota piekļuve blondajam slānim, mēs neko nedarījām , nedarām un nedarīsim, jo mēs esam skaistas.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 00:11

izbrīnītā

no kā tad šie tā baidās, vai paši no sevis. tad jau uz veikalu arī viņi nedrīkst doties...

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 08:15

Andis

Vai dome nav priekš iedzīvotājiem??? Nu ko, vēlēšanas tuvojas! Kauns par jūsu bailēm! Nu uz veikaliem u.c.arī neejiet, jo tur visur iedzīvotāji būs priekšā!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 17:11

Aija

Kāpēc jūs tā baidaties? Kā lai mēs strādājam ? Tad lūdzu uz veikalu arī neejat. Kase pagaidām strādāšot!!! Jau tā ir aiz stikla,tikai maza šķirbiņa naudai. Domājat ko darāt. Labāk padomājat par cilvēkiem,kas katru dienu brauc ar Pērles autobusu uz un vakarā no darba Lizumā. Mazais autobuss un stāvgrūdām pilns. Pat jāstāv kājās. Kur te ir drošība.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 19:17

Nu ko

Nav ko pa tukšo sēdēt, iet uz parku un sāk tīrīt, nebūs talkas jārīko un jāsūdzas ,ka gulbenieši neatbalsta. Tur nebūs jābaidās. 2 metri un vakarā mazgāt rokas. Tikai mazmājiņas nebūs, kā jau visiem

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.17 21:56

Aldis

Nekur visā Latvijā nav redzētas tādas pašvaldības bailes no iedzīvotājiem! Tad ko jūs tur vispār darāt?

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 06:51

Mamma

Vienkārši nožēlojama tā mūsu Gulbenes pašvaldība. Es ļoti ceru , ka pēc nākamajām vēlēšanām uz tām sejām vairs nebūs jāskatās.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 09:49

Pēteris

Viena daļa tur arī paliks. Maina partijas kā zeķes, lai tikai būtu beņķis apakšā. Ar minimālu balsu skaitu tiks deputātos un sēdēs opozīcijā. Tēlos stīvi pareizos, kā šajā porcijā.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 11:30

iedzīvotājs

sen laiks gulbenei atņemt pilsētas statusu un pievienot Madonai, lai Madonas dome tad palīdz beidzot gulbeni pārveidot no sādžas par pilsētu, no šitas gulbenes domes tikai vieni zaudējumi

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 11:51

//

gan jau ar vēju paši ienesīsiet maitputnus, kraukļveidīgos, pūčveidīgos un ļišķīgos muldētājus, slaistus, pavērojiet kā jau tagad ar putām uz pakaļām klīst apkārt pa partijā kā klaidoņi un muld par saviem nedarbiem, laikam tā sile patīk.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 12:00

Kārlis

Slēdziet ciet visas durvis un.gaidiet.labakus laikus! Mēs bez jums varam iztikt! Bet kas jums maksās algas bez mūsu nodokļiem? Vai.tā rūpējas.par saviem iedzīvotājiem? Tikai ieiet un.nevienu.netraucēt! Tak tupiet tur laimīgi!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 20:02

ēst ta gribās gan

Es redzēju, uz veikalu velkās iepirkties, tie kas dienā aiz slēgtām durvīm.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.18 20:29

Vietējās ziņas