Iesaistās Zaļo ceļu projektā

Pateicoties Latvijas zaļo ceļu asociācijai, Gulbenes novada pašvaldība  ir  iesaistījusies "Interreg Europe" programmas starptautiskajā projektā “Desti-Smart”. Saloniki starppašvaldību kompānijas vadībā (Grieķija) projektā iesaistītas dažādas organizācijas un aģentūras no Itālijas, Vācijas, Portugāles, Spānijas, Kipras, Ungārijas, Lielbritānijas un Latvijas. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Baiba Trifane.

"Gulbenes novada pašvaldība projektā iesaistās, lai turpinātu popularizēt Zaļos ceļus un ar tiem saistītos aktīvos un plānotos projektus. “Desti-smart” ietvaros sadarbībā ar nozares ekspertiem tiks izstrādāts detalizēts novada Zaļā ceļa attīstības scenārijs, kas tiks iekļauts kopējā Latvijas Zaļo ceļu Attīstības stratēģijā.  Notiks semināri un konferences, pieredzes apmaiņa, kā arī projekta 2.fāzē (no 2020. gada), pārņemot partneru pieredzi, partneriem būs iespēja pretendēt uz papildus finansējumu un īstenot pilotaktivitāti," skaidro B.Trifane.

Projekts uzsākts šā gada 1. septembrī un tiks īstenots līdz 2022. gada 1. decembrim. Gulbenes novada pašvaldības budžets projektam ir 32500, 00 eiro, no kuriem 27625,00 eiro jeb 85% ir ERAF finansējums, bet 4875,00 eiro jeb 15% - Gulbenes novada pašvaldības līdzfinansējums. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas