Ieskandina lielo talku 5

Šonedēļ Gulbenes vidusskolas otrklasnieki, pilsētas seniori un skolas jaunieši tikās pasākumā pie Ilzes un Viestura Mezīšiem Beļavas pagasta Priedkalnu mājās.

Gulbenes vidusskolas 2. klašu audzinātājas Aija Miķelsone un Vija Andževa stāsta, ka šis pasākums notiek paaudžu sadarbības projekta "Vai tu esi manos draugos?" gaitā. Dalībnieki dalījās savās prasmēs, zināšanās par latvisko dzīves veidu. Visi ar interesi klausījās, vēroja, aptaustīja, iemēģināja senās lietas un darbarīkus, ar kuriem iepazīstināja mājas saimniece Ilze. Pāris stundu garumā, čakli darbojoties, tika radītas senās rakstu saules zīmes- ķistas un saules koku, kas rotās Priedkalnu mājas pagalmu. Tika skandētas un izdziedātas un izrunātas latviešu tautas dziesmas.


"Tuvojas Latvijas sakopšanas talka, tāpēc šī bija ļoti piemērota reize, lai arī mēs pieliktu savu roku pie šī darba. Pasākums mums deva lielu gandarījumu, labi padarīta darba sajūtu, jaunas prasmes, prieku par kārtējo tikšanos ar senioriem," saka skolotājas.


Savukārt 30.aprīlī pulksten 13.00 Gulbenes vidusskolas aktu zālē notiks šā projekta noslēguma pasākums. Laipni gaidīti draugi un interesenti!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Talkot nenozīmē sakopt kāda nesakopto pagalmu!
Talko sakopjot sabiedriskās vietas.
Iznāk ka es katru dienu kopjot savu pagalmu- TALKOJU????
Pilsētā tik daudz skaistu- neiekoptu vietu, cien. deputāte, lūdzu ejiet un sev līdzi aiciniet talciniekus!

pirms 8 gadiem, 2013.04.28 08:02

Sofija

Ļ.cien/a.god. komentētāj 00 25.04.2013. 22:41:55! Pirms rakstīt komentāru, vispirms jāiepazīstas ar raksta saturu un jāsaprot, kas tur rakstīts! Vai tiešām Jūs savas dzīves laikā esat sakrājis sevī tik daudz rūgtuma, ka lieliska pasākuma un Priednieku māju viesmīlīgo, dāsno, sirsnīgo, čaklo darbarūķu nepamatota nonievāšana Jums sagādā baudījumu?

LIELS PALDIES Ilzei un Viesturam Mezīšiem par projekta "Vai tu esi manos draugos?" kuplā dalībnieku pulka uzņemšanu savās mājās un domāju, ka es drīkst atļauties šo LIELO PALDIES izteikt absolūti visu projekta dalībnieku vārdā.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 12:17

Diāna

Malači cilvēki, paši mīl darbu laukos un arī bērniem māca to mīlēt. Darbs ir svētki! Iedvesmojoši. Arī citi var sekot šim jaukajam piemēram.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 09:35

dalībniece

Ziniet, šis Jūsu komentārs ir gauži nožēlojams,skaudības un nenovīdības pilns. Jums derētu Talkas dienā savu sirdi un prātu krietni patīrīt. Ilzei māja ir perfekti sakopta.Lai nu jūsējā arī tāda būtu.

pirms 8 gadiem, 2013.04.25 22:41

oo

Super, Ilzei pašai nav laika savu māju apkopt, jātaisa talka. Kur vēl labāk, O mūsu deputāti, varbūt jāpadomā par ko šoreiz balsosim???

pirms 8 gadiem, 2013.04.25 15:41

Vietējās ziņas