Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesniedz 44 projektus 7

Līdz 13.aprīlim biedrībā "Sateka" bija jāiesniedz projekti mazo projektu konkursam "Sanākam, domājam, darām!". Kopumā ir iesniegti 44 projekti.

Biedrības "Sateka" valdes locekle, biedrības koordinatore un projektu finanšu vadītāja Daiga Gargurne informē, ka tagad projektus izvērtēs un konkursa rezultātus pretendentiem paziņos līdz 14.maijam. Atbalstītos projektus vajadzēs īstenot laikā no 15.maija līdz 20.decembrim.  

Lai izglītotu potenciālos projektu iesniedzējus un skaidrotu 3.kārtas projektu iesniegumu sagatavošanu, 20.aprīlī pulksten 10.00 Gulbenes kultūras centrā biedrība aicina uz semināru. Savukārt 21.aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes kultūras centrā notiks seminārs mājražotājiem "Mīti un patiesība par mājražošanu".

 

"Semināra mērķis ir apzināt, cik aktīvi ir mūsu novada mājražotāji. Pasākumā runāsim arī par to, kas jāzina mājražotājam par savas izgatavotās un izaudzētās produkcijas pārstādi un pārdošanu mājas apstākļos, skaidrosim Lauku atbalsta dienesta administrētās programmas ražošanai mājas apstākļos un citus ar mājražošanu saistītus jautājumus," stāsta D.Gargurne.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Zinām jau zinām cik aktīva projektu rakstītāja Gargurne bija novadā. Ilgi nevar uz diviem krēsliem sēdēt.

pirms 9 gadiem, 2011.04.25 20:58

Gargurne jau savā komentārā pateica, ka projektus piesaka iniciatīvas grupas vai biedrības.

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 14:05

Nikam

Saulītes nodaļā viss pa vecam- visi čuč. Tur četri projektu vadītāji, bet...... jēga maza.
Cik zinu, Daiga tSaulītes nodaļu pameta jau pagājušā gadā. Labi vien i- vismaz Sateka tagad kļuvusi aktīvāka. Tā turpināt!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 08:19

Daiga Gargurne

Biedrības vārdā gribu pateikt lielu paldies visiem projektu iesniedzējiem. Mums ir patiess prieks, ka mūsu novadā ir daudz aktīvu cilvēku, tajā skaitā bērni un jaunieši no pagastiem.
Nākotņē ceram piesaistīt vairāk finansējumu, lai tas pietiktu lielākam skaitam projektu.

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 21:44

Niks

Malace, Daiga! Bet navsaprotams, ko dara Saulites nodaāla. vai tad uzskaita citu rakstītos projektus?

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 21:33

Vietējās ziņas