Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesniedz parakstus uz deviņām lapām 9

Gulbenes novada dome 22.augustā ir saņēmusi pilsētas iedzīvotāju iesniegumu ar parakstiem uz deviņām lapām. Šajā iesniegumā izteikta prasība nekavējoties sākt notekūdeņu novadīšanas risināšanu pilsētā, lai nodrošinātos pret plūdu situācijām.

Jau rakstījām, ka parastu vākšanas iniciators ir gulbenietis Artūrs Krievs. Atbildi uz šo iesniegumu gatavos pilsētas pārvalde kopā ar novada domes nodaļu darbiniekiem. Tomēr nekavējoties sākt kardināli risināt problēmu un kaut ko pārbūvēt, visticamāk, iespējams nav - “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

Viņš skaidro, ka pilsētā ielas tiek sakārtotas, noasfaltētas arvien lielākā apjomā, taču lietusūdeņu strauja novadīšana ir kļuvusi komplicēta. Atsevišķās pilsētas vietās tas esot sevišķi jūtams.

“Caurteku diametrs ir tāds, ka lielu apjomu ūdeņus tā nespēj strauji paņemt pretī un novadīt. Tā ir taisnība,” atzīst A.Caunītis.

Pilsētas pārvalde sekojot līdzi situācijai, gādājot par caurteku skalošanu. Šī vasara, kad brīžiem nolija ārkārtīgi liels nokrišņu daudzums, ir bijusi pārbaudījums visiem, tajā skaitā arī lauksaimniekiem, pauž A.Caunītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Tā turpināt

Savācot parakstus liek sakustēties, vismaz sākt domāt arī par novada iedzīvotājiem. Ja tā turpināsim par visām nebūšanām vākt parakstus, sāks kustēties arī pašvaldība. Malači. Pašvaldībai ir pieejamas tik daudz ES fondu naudas, lai raksta projektus un sakārto pilsētu, un ne tikai...

pirms 3 gadiem, 2016.09.07 08:05

Jana

[..]Viņš skaidro, ka pilsētā ielas tiek sakārtotas, noasfaltētas arvien lielākā apjomā, taču lietusūdeņu strauja novadīšana ir kļuvusi komplicēta. Atsevišķās pilsētas vietās tas esot sevišķi jūtams. [..]
Un kur tad paliek domes atbildība par apstiprinātajiem projektiem, kur paši ir pasūtītāji. Vai tad šajā projektu apstiprināšanas posmā nebija redzams, ka caurtekas ir par mazām?

pirms 3 gadiem, 2016.09.07 10:51

Ija

Izlasot Caunīša teikto ,saprotu,ka kratās vaļā no reālu darbu veikšanas,jo uzreiz ir atrunas-diametri par mazu,''visticamāk ,iespējams nav''.Tā vietā,lai pozitīvi skatītos uz šo lietu,lai teiktu,ka -domāsim ko un kā darīt,lai nāktu pretī cilvēku problēmām uzreiz viss tiek nolikts pie vietas-nav,nav,nevaram...Nu ja,priekš kam pūlēties par to pašu algu ,ja var mierīgi vadīt dienas ienesīgā amatā!!!Naf..g vajag,vai ne???Varbūt es kļūdos,Caunīt?Ja tā ,tad atspēko manu viedokli!

pirms 3 gadiem, 2016.09.07 15:25

Ija

Vēl-kas attiecas uz caurteku lielumu,nu atrok vaļā,veco izceļ laukā ,jaunu, ar lielāku diametru ieliek vietā un lieta darīta.Vai tas ir tik sarežģīti?Jebšu Gulbenes caurtekas ir kaut kādas super,kiberg,sarežģīti inovatīvas,ka tā vienkārši nevar samainīt???Vajag helikopteru vai zemūdeni ,lai nomainītu??

pirms 3 gadiem, 2016.09.07 15:33

otkats

tāpēc jau arī nemaina tās caurtekas ka tas ir tik vienkārši un galvenais ka lēti, tādu caurteku nomainīt izmaksātu pāris tūkstoši, nu ko tu te sashēmosi, ko nozagsi, ja caurtekas nomaiņa maksātu pāris miljonus, ticiet man, tās nomainītu un pat vēl vairākas reizes
paskatieties apkārt, tiek veikti tikai miljonu projekti, tur kur vajag centus un pašu darbu, tur gadiem nekas nenotiek

pirms 3 gadiem, 2016.09.08 20:10

pensionare

pirmo caurteku piejaunas valdisanas ielika krustalice pie slimnicas nakosa gada pavasari jau viss pludoja uz iedzivotaju jautajumu kasto izdarija tika atbildets ka nemeklesim vainigo tika atverta taka viatlautibai kas zied un plaukst sobrid

pirms 3 gadiem, 2016.09.07 17:04

pilsētu vada

Loģisks pārvaldnieks, viņam jāatbild kas notiek pilsētā!

pirms 3 gadiem, 2016.09.08 07:11

man lauciniecei

...interesē,kā sauc šo cilvēku ,kas vada pilsētā darbus.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 08:54

Zigis

Jā..tās ir briesmas.Divas stundas līst lietus un nevar ieiet mājā.Tas pats blakus vecajai domei.Nevienas notekas.Grāvjus varbūt var padziļināt.Viss no ceļa gāžās pagalmā.Veidojās dīķi...

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 08:56

Vietējās ziņas