Iesniegumus varēs iesniegt arī elektroniski

Lauku atbalsta dienests, pilnveidojot savu elektroniskās pieteikšanās sistēmu, pirmo reizi piedāvā klientiem iesniegt projektu iesniegumus Lauku attīstības programmas pasākumā „Lauku saimniecību modernizācija" arī elektroniski.

Galvenās priekšrocības projekta iesnieguma elektroniskai sagatavošanai ir iespēja taupīt laiku un izvairīties no neprecizitātēm tā aizpildīšanā. Projekta iesniegumus šajā sistēmā var sākt aizpildīt jau šobrīd. Sistēmas lietotāji var sekot līdzi iesnieguma administrēšanas virzībai, redzēt izmaksātās atbalsta summas, kā arī iesniegt atskaites. Turklāt lauksaimnieki elektroniskās pieteikšanās sistēmu var lietot arī sadaļās „Platību maksājumu iesniegumi" un „Bezakcīzes degviela lauksaimniekiem".


Klientu apkalpošanas daļas speciālisti informē, ka sistēma ir pieejama tikai tiem Lauku atbalsta dienesta klientiem, kuri noslēguši līgumu par elektroniskās pieteikšanās sistēmas pakalpojumu izmantošanu.


Pasākuma 11.kārta ir izsludināta līdz 21.decembrim arī Ziemeļaustrumu reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē. Savukārt atbilstīgām lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām projektu iesniegumu pieņemšana šajā pasākumā ir izsludināta visā Latvijas teritorijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas