Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja koriģēt pieteikto platību

Lauku atbalsta dienests informē, ka līdz 1.novembrim atbalsta pretendenti var atsaukt pasākuma "Rugāju lauks ziemas periodā" atbalstu visam platību maksājumu iesniegumam vai arī atsevišķiem laukiem, ja ir notikušas pārmaiņas saimniecības augsekā.

Minimālajai atbalsta tiesīgajai platībai ir jābūt 10 hektāriem. Par izmaiņām atbalsta tiesīgajās platībās rakstiski jāinformē tā reģionālā lauksaimniecības pārvalde, kur pavasarī tika iesniegts platību maksājumu iesniegums 2011.gadam.

 

Lauku atbalsta dienestā ir veikts provizorisks aprēķins par saistību platību pieaugumu pasākuma "Rugāju lauks ziemas periodā" atbalstam. Pieaugumu aprēķina tikai tiem lauksaimniekiem, kuri 2010. gadā ir pabeiguši pasākuma "Erozijas ierobežošana" saistības un šogad pieteikušies pasākumam "Rugāju lauks ziemas periodam".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas