Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējams, ar laiku būs jauna ģimenes ārste 8

Iespējams, gulbenieši nākotnē tiks pie jaunas ģimenes ārstes.

Apvienotajā Finanšu un Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika skatīts jautājums par stipendijas piešķiršanu 300 eiro mēnesī Lāsmai Bidiņai, kuras dzīvesvieta ir Lubāna.

Gulbenes novada Sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs informēja, ka ir saņemts iesniegums no L.Bidiņas, kura ir pabeigusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Viņa turpinās mācības rezidentūrā, un ir izteikusi vēlēšanos pēc rezidentūras pabeigšanas sākt strādāt Gulbenē kā ģimenes daktere. Pašvaldībai L.Bidiņa lūdz piešķirt stipendiju, kamēr mācās rezidentūrā.

Lēmuma projektā norādīts, ka pieci gadi pēc rezidentūras beigšanas viņai jānostrādā Gulbenes novadā.

J.Antaņevičs atgādināja, ka Gulbenes novadā ir problēmas ar ģimenes ārstiem, zināms arī, ka esošie ģimenes ārsti ir cienījamā vecumā, tāpēc ir nepieciešami jauni mediķi, kas nāktu un strādātu te.

Deputāti komitejas sēdē atbalstīja lēmumu par stipendijas piešķiršanu. Lēmuma projekts tiek virzīts tālāk izskatīšanai novada domes sēdē.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pelnītā atpūtā ir devusies ģimenes daktere Rasma Melbikse, kā arī Ruta Kalniņa. Savukārt nesen pacientus pilsētā ārstu praksē veikalā “Beta” sākusi pieņemt ģimenes daktere Inta Krēsliņa. Savulaik viņas kā ģimenes ārstes prakses vieta atradās Rankā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

!!!

Cik viss ir skaisti,bet kad vietējās meitenes lūdza atbalstu studijām Stradiņos,tad vairāk par ieteikuma vēstuli neko nedabūja (tajā vēstulē protams neviens pat iekšā neskatījās).

pirms 4 gadiem, 2016.07.22 13:58

nu kā tad

vajadzēja padalīties ar vietējiem lēmējiem

pirms 4 gadiem, 2016.07.22 22:04

ha

Kad veči par pēdējo grasi izskolojuši, tad visi gudri.

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 15:09

lubānietis

Apbērnosies un nebūs ne daktera ,ne naudas.

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 07:32

???

Jūs gan esat jocīgs cilvēks. Bērnu laikam nav. Bērni ir viskaistākais kas vien var būt. žēl, Jums to nesaprast

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 14:45

escherichia coli

Dakteri vajag uzreiz,nevis jauno māmiņu ,kura ir bērnu kopšanas atvaļinājumā.

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 16:18

vēsture atkārtojas

Lubānieši ir vērtīgi kadri,lai atceramies vien Kokarmārtiņu.

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 12:42

Vietējās ziņas